Якось зі мною стався один випадок в автобусі, після якого я була здивована людською наха бностю.

ПОЛИТИКА

Після роботи я повинна була піти за продуктами, незважаючи на те , що дуже сильно втомилася, все ж таки пересилила свою лінь. Зайшла до супермаркету, купила всі необхідні продукти, сіла в автобус, точніше, не сіла, а стоячи їхала. Я тримала важкі сумки в руках, і ніхто не піднявся, щоб поступитися мені місцем, але я не особливо дивлюся на це, мені здається, що це особиста справа кожної людини. Проїхали ми кілька зупинок, я стояла біля дверей, думала, що не потрібно пробиватися вглиб автобуса, тому що скоро треба буде виходити.

На зупинці спробувала увійти жінка величезних розмірів, але вона не могла підвестися і почала наказувати мені, щоб я допомогла їй. Якщо чесно, я не знала, що вона звертається до мене, але потім я подивилася навколо і нікого поруч не було . Я взяла свої важкі пакети, пішла в інший бік, потім ця жінка почала на мене кричати, кажучи, що я невихована. Після таких заяв я впала в ступор, адже в автобусі сиділи чоловіки, яким було все одно, що я з важкими пакетами, і вдали, що не бачать жінку і не чують її.

І після цього ще я така невихована, я просто в шоці від людей і від їх мислення. Я нічого не почала говорити, не хотіла влаштовувати сkандал, тим більше з такими людьми. Я вийшла з автобуса, на мене всі косо дивилися, але так і хотілося повернутись і спитати, а де ж ваше виховання? Я не стала пояснювати людям, що в мене проблеми зі спиною і з колінами, тому я не змогла б допомогти опасистій жінці, але це нікого не хвилює, всі дивляться лише поверхово.