Попросила сина приїхати до нас на вихідних і привести город в порядок, а у відповідь він лише накричав І сказав, щоб я сама розбиралася, і що він з сім’єю до нас не приїде

ПОЛИТИКА

— Синку, вже бур’янів на грядках купа, а онук так любить свіжі овочі. Приїжджайте до нас на вихідних. Тато твій не зможе город в порядок привести, у нього спина бо лить. — Ну ось і проси свого молодшого сина, що ти мені раптом дзвониш? Я вже сказав, що не приїду. — Ну, синку … посва рилися один раз, ну з ким не буває? — Мамо, розберися зі своїм молодшим сином, потім вже подивимося, але я з сім’єю до вас не приїду. Так кожен день Тамара Вікторівна дзвонить своєму старшому синові в місто і просить його приїхати до неї на дачу.

Але син сильно розлютився на батьків через приїзд його молодшого, ні на що не придатного, брата Андрія. Андрій після школи відразу пішов з сім’ї. Він не з’являвся вдома років 5, а зараз повернувся. Як розповідав сам Андрій, у нього з’явилася наречена, батьки подарували їй квартиру. А Андрій якраз любив жити на всьому готовому. Так вони з’їхалися з нареченою, тільки через два роки дівчина зрозуміла, що не зможе жити з таким чоловіком, який не бажає працювати для сім’ї — і вигнала його. Андрій вирішив повернутися до батьків у село, оселився у них на дачі.

Тільки от по господарству не допомагає, по дому нічого не робить, в город не ходить. Навіть працювати йому не хочеться і він в свої 25 років просить гроші у батьків. На дачі він влаштував якийсь балаган. Став приводити туди своїх нових дівчат. А потім почалися посиденьки з його друзями. Все це заважає спокійному життю батьків, але Андрію все одно. Але коли приїхав старший брат і вирішив розібратися з Андрієм, то батьки захистили молодшого сина. З тих пір старший син в образі. Раз батькам подобається так жити, і вони нічого не хочуть міняти, то і з своєю сім’єю на дачу в таке свавілля приїжджати немає сенсу — так він вирішив.