«Слухай, у мене до тебе серйозна пропозиція.» – від слів брата я трохи не здригнулась, не очікувала від нього такої бездушності

ПОЛИТИКА

Наша сім’я дуже начитана, інтелігентна. Ми всі завжди поважали один одного. Кожен раз, коли ухвалювали якесь рішення, обговорювали всі разом. Перед тим, як щось сказати, думали 100 разів. З моїм братом було все по-іншому. Він ображав, кого хотів, робив, що хотів, і жив, як хотів. Незабаром він знайшов собі дружину, таку ж, як він. Вони постійно сва рилися, обзи вали один одного. Брат знущався над дружиною, що вона товста, а дружина знущалася над братом, що той невисокого зросту. Ніколи не розуміла такі відносини. Створили сім’ю. Як можна так поводитися один з одним? Найстрааніше те, що це бачили їхні діти.

У них троє синів підліткового віку. Вік і так складний. Вони й ще живуть в такій сім’ї. Через стільки років брат з дружиною вирішили наро дити ще одну дитину. Коли невістка наро дила, вона стала rірше дия вола. Дитина у неї на руках постійно nлакала. Вона зривала своє зло на старших синів. Навіть якщо сини були ідеальними, вона все одно кричала на них. Одного разу я пішла до них у гості. Дитина як завжди nлакала. Я взяла його на руки, і він одразу ж заспокоївся. Провела з дитиною півтори години, і він ні разу не заnлакав.

Коли брат побачив, що дитині зі мною спокійно, він запропонував мені взяти до себе його на виховання на 3 роки, а потім повернути, коли він уже не буде nлакати. Від цієї пропозиції я просто була в աоці. Він з такою легкістю зробив мені таку пропозицію, як ніби віддавав мені не власну дитину, а котика чи собачку. Я сказала братові, що не збираюся виховувати дитину, і вони повинні самі навчитися нормально ставитися до своїх дітей і один до одного в першу чергу. Брат і невістка обра зилися на мене. А я зовсім перестала з ними спілкуватися. Я спілкувалася тільки зі старшими синами. Мені дуже прикро, що хлопчики живуть в такій обстановці.