Шаxpаї намагалися мене обдурити, але я дав їм гідну відсіч. З тих пір я більше не допомагаю знімати гроші з банкомату людям які нібито не розбираються

ПОЛИТИКА

Розповім я вам історію про те, як я мало не став жертвою хитрої афери. Після цієї історії я пообіцяв собі, що більше ніколи не буду допомагати незнайомим людям. Аферистка була жінкою, яка виглядала дуже пристойно. Розповім подробиці цієї історії. Я вийшов з роботи і підійшов до банкомату, щоб перевести в готівку частину зарплати. Там вже стояла жінка з купою пакетів з магазину. Вона виглядала дуже стурбованою, крутила в руках банківську картку і розгублено озиралася. Раптом, обернувшись до мене, вона сказала:

«Вибачте, ви не могли б мені допомогти? Я ніяк не можу правильно вставити карту в банкомат і зняти гроші». Мені не хотілося зв’язуватися з нею, тому я лише знизав плечима. Втома після робочого дня зовсім не мала у своєму розпорядженні до спілкування з незнайомим людьми. Постояла вона ще кілька хвилин, сумно позітхала і нарешті відійшла. Я помітив, що вона забула карту в банкоматі і гукнув її: «Жінка, ви забули свою картку, Вам потім доведеться в банк йти і карту відновлювати». Вона каже: «Будь ласка, дістаньте, а то у мене руки зайняті пакетами.» Я, не знімаючи рукавичок, передав їй карту. Відразу після цього з кута вискочили три здорових мужика.

Вони почали зви нувачувати мене в тому, що я зняв гроші з картки жінки і перевів собі. Вони говорили, що все бачили і розкажуть nоліції, що я вkрав чужі rроші. Вони погрожували в’яз ницею, адже мої відбитки залишилися на карті жінки. Тільки не було там ніяких моїх відбитків, я не знімав рукавички. Я сказав, що сам зараз nоліцію викличу, а у банкомату є камери, які підтвердять, що нічого я не kрав. Зустрівши відсіч, чоловіки позадкували і поспішили сховатися. Це послужило мені уроком. Після цього випадку я ніколи не допомагав незнайомим людям. Ніколи не знаєш, що може тоді статися.