Чоловік повернувся з відрядження, і те, в якому вигляді мене застав, стало причиною нашого розлу чення.

ПОЛИТИКА

Нещодавно чоловік поїхав у відрядження в сусіднє місто. Повинен був бути там 2 тижні. А на 12-ий день його від’їзду у моєї подруги був день народження. Ми з трьома подругами вирішили цей вечір провести разом і вже заздалегідь обговорили куди ми підемо. Я вбралася, одяглася, нафарбувалася і вже взяла в руки флакон духів як пролунав дзвінок у двері. Я нікого не чекала, з чоловіком говорила годину тому, він вечеряв з партнерами в ресторані. Принаймні він мені так сказав.

Я нікого не чекала і підійшла до дверей насторожено. Дивлюся в вічко, а там букет троянд. Я подумала, що помилилися дверима, ну або можуть бути шахраї. Запитала — хто там, і за букетом з’явилося обличчя чоловіка. Ну я тоді зітхнула з полегшенням. Відкрила і здивувалася, що він приїхав раніше. Коли побачив, що я вже одягаю взуття обурився, що мовляв він приїжджає з довгого відрядження, а я його залишаю і віддаю перевагу подругам ніж йому.

На що я мило і ласкаво йому відповіла, що люблю його і, що сюрприз був приємний, але мене чекають подруги, адже ювілей не кожен день буває – і пішла. Повернулася я рано, не було 11 години вечора, а він навіть не глянув на мене. Коли я підійшла обійняти, то він відштовхнув мене і почав влаштовувати сцени ревнощів. Навіть звинуватив мене в зра ді і сказав, що сумнівається, що я була з подругами, а зраджувала йому поки він як ідіот проводив вечір один вдома в очікуванні мене. Це мене роз лютило на стільки сильно, що я подала на розлу чення. А як би ви вчинили на моєму місці?