Коли ми придбали нову квартиру, золовка попросила пожити з родиною там деякий час, але ми тоді ще не знали чим це обернеться

ПОЛИТИКА

Ми з чоловіком у шлюбі вже 4 роки. До цього зустрічалися ще 3. Мені було 27, а чоловікові 29, тому у нас вже були заощадження для квартири. Ми не зіграли весілля, адже зібрати родичів було трошки важко, а також зайвих грошей витрачати не хотілося. У нас була мета купити квартиру, бо, на жаль, ні мені, ні чоловікові, від бабусь і дідусів нічого не дісталося. Ми ледве зводили кінці з кінцями, щоб придбати нашу однушку. Вона була простора, тому ми з чоловіком вирішили перетворити її у «двійку». Ми почали там ремонт, але продовжували жити в найманій квартирі. Звичайно, цей варіант був витратним, але іншого виходу не було. Жити з батьками ми не хотіли, а жити в нашій поки не відремонтнованій квартирі було неможливо. Ремонт тривав рік. І ось ми вже збиралися переїхати в нову квартиру, як зателефонувала свекруха і повідомила, що золовка з дітьми опинилися на вулиці.

У свекрухи жити вони не можуть, максимум тиждень, адже вона сама живе у другого чоловіка, який приходиться золовці вітчимом. Він не стане терпіти їх більше тижня. А наша квартира вже готова. Самі ми в силах платити оренду за нашу знімну, а вона не може знімати, адже отримує тільки допомогу на дітей, працювати не може, тому що молодшому навіть не виповнився рік, а чоловік не буде платити аліменти, адже у нього офіційно мінімальна зарплата. Загалом, свекруха просила, щоб ми впустили їх у нашу квартиру, поки вони будуть розбиратися з ситуацією. Мені ця ідея відразу не сподобалася. Ми стільки грошей і часу витратили, але квартира дістається іншим. Нам дістанеться ще не скоро і зовсім не зі свіжим ремонтом. Спочатку договір був на два місяці, максимум на три, але вони живуть у нас вже два роки.

Я розуміла, що це питання нелегко вирішити, тому у мене виникало багато претензій, на яких у них була лише одна відповідь: «Як-небудь розберемося. Потерпіть ще місяць, або два». Але скільки можна чекати? У нас немає ніяких гарантій, що, якщо, наприклад, ми почекаємо до дитсадівського віку дітей, зовиця піде на роботу і все налагодиться. Чи може відразу почекати до повноліття дітей? Я сама вже хочу народжувати, але не збираюся це робити у орендованій квартирі. Також, через них у нас додаткові витрати. Так тривати не може. Я заявила чоловікові, щоб він вирішив цю проблему до червня. Мені потрібно, щоб вони звільнили квартиру. Згодна, що вони опинилися в скрутному становищі, але це не моя проблема, що золовка невдало вийшла заміж. Сподіваюся, чоловік вирішить цю проблему, інакше ми розлу чимося.