Брат мій здавав наш будинок постояльцям. А плата за комунальні послуги була на ньому. Виявилося, що він всю оренду брав і витрачав, а за комунальні послуги накопичив величезні борrи. Коли батьки дізналися про це

ПОЛИТИКА

Мої батьки заповідали нашу квартиру, де ми виросли, моєму молодшому братові. Поки ми були школярами, батькам вдалося придбати дачу, де вони із задоволенням проводили час у вихідні. Мама завжди говорила, що з віком розумієш, наскільки приємно поратися із землею. Вирощувати натуральні продукти і садити красиві квіти в саду, які завжди радують око. Незабаром вони взагалі переїхали туди на постійне місце проживання.

Коли я вийшла заміж, то з чоловіком орендували маленьку квартирку, щоби не переплачувати за зайві квадратні метри. Незабаром, коли дізналися новину про мою ваrітність, та ще й двійню, нам терміново треба було шукати більше житла. Брат мій жив у своїй коханій, зрідка з’являвся вдома, тому періодично здавав її постояльцям. А плата за комунальні послуги була на ньому. Виявилося, що він всю оренду брав і витрачав, і так накопичив величезні борги за світло, газ і воду. Коли батьки дізналися про це, суто випадково – прийшло попередження, що відключать світло та запломбують лічильник – то були обурені.

А він виправдовувався тим, що йому треба було якось доглядати дівчину і водити її туди-сюди. Тому йому й не вистачало на все. Вирішив і не платити зовсім. Батько розлютився на нього не на жарт. Знав, що ми шукаємо більше приміщення. Взяв та переписав квартиру на мене, щоб мої діти мали дах над головою. Тим самим, вирішивши провчити сина ледащо. Але сам же думає йому хоч дачу залишити. Адже син як-не-як. Ми із чоловіком на сьомому небі від щастя. Навіть не знаю, як віддячити батькові за такий щедрий подарунок. Що мені йому подарувати?