Чоловіка дратують діти, тому що вони зіnсували йому відпочинок.

ПОЛИТИКА

Ми з чоловіком збиралися відпочити з нашими дітьми на морі. Тільки у чоловіка було багато роботи, він купив нам квитки на тиждень раніше, а сам сказав, що трохи пізніше приєднається. Ми поїхали і стали відпочивати. Кожен день бігали на море, все було просто чудово. А потім як спеціально на острови прийшов циклон і різко похолодало. У цей момент приїхав чоловік. Так що ми більше не могли купатися в морі, довелося сидіти в номері. Через таке похолодання діти прихво ріли. Поки я намагалася їх вилікувати, то сама злягла з темnературою.

Чоловікові довелося замість відпочивати доглядати за нами як в ліkарні. На 3 день його нерви не витримали, і він став на мене огризатися: — Це ти в усьому ви нна. Ти зіпсувала мені відпустку! Ти взагалі розумієш, що я наступну відпустку отримаю тільки через рік? І навіщо я взагалі сюди приїхав, сидів би вдома біля телевізора-краще б відпочив. — А я в чому ви нна? Я не можу погодою керувати. — Ти не встежила за дітьми, і вони захво ріли. Як же мене це все дістало. Я втомився няньчитися з ними.

Вони постійно кричать, у мене вже голова обертом. — Я теж втомлююся, досить вже… — Ти? Та що ти взагалі робиш? Може ти працюєш і гроші в сім’ю приносиш? — Я тобі синів наро джувала! — І що тепер? Ці діти мене дратують, я вже втомився. Вони мене дратують весь той час, що ми тут знаходимося. Після цих слів я перестала говорити з чоловіком. Наступного дня він поїхав додому. А ми з дітьми ще залишилися на пару днів, вони вже видужали. А я точно прийняла рішення, що як тільки приїду додому, то відразу подам на розлу чення.