Я познайомився з нею через інтернет і ми домовилися зустрітися. Але в день зустрічі на мене чекав величезний сюрпиз.

ПОЛИТИКА

В наші дні інтернет-знайомства – давно вже загальноприйнята норма. У знайомствах через Інтернет людей приваблює насамперед доступність, адже майже всі вже мають гаджети з виходом до Інтернету. Взагалі, знайомитися стало простіше, люди відкритіші. Але інтернет – зло всесвітнє, насправді. Але , незважаючи на це, я рідко спілкуюся з незнайомцями в мережі , але цього разу я передумав. Одного разу , у будній день, у середині своєї зміни, я отримав повідомлення на свій мобільний телефон. Одна красива дівчина залишила мені повідомлення у соціальній мережі. Я був впевнений, що це не шахрайство, тому що її сторінка була «живою «.

Вона написала, що я їй подобаюсь і хотіла б дізнатися мене краще. Я був здивований, тому що я був звичайним хлопцем, а вона – справжньою красунею. Я сподобався їй, і вона сама мені написала. Дівчата рідко пишуть мені, але це було несподіванкою. З нею було так легко та весело спілкуватися. Ми переписувалися кілька днів, і я вирішив зателефонувати їй. Але вона не відповідала на дзвінки. Я попросив її зустрітися зі мною. Вона одразу ж погодилася. Нічого не залишалося робити, як чекати на зустріч.

Я зайнявся своїми справами і поспішав до ресторану, де ми мали повечеряти . Я допив свою каву, прийшовши раніше призначеного часу, і почав чекати на свою дівчину. Час минав, але вона так і не з’явилася. На мої дзвінки вона не відповіла. Я вирішив написати їй смс, але побачив, що вона заблокувала мене. Мені знадобилося багато часу, щоб зрозуміти сенс такої поведінки. Виходить, я витратив стільки часу. Навіщо вона погодилася побачити? Досі для мене це лишилося таємницею. Я відчув себе обдуреним. Мені було образливо. З того часу у мене табу на інтернет – знайомства.