Знайома розповіла, що не так давно вона бачила мого чоловіка з жінкою. Вони повільно прогулювалися у парку і він купив для неї великий букет троянд

ПОЛИТИКА

Світлана впала в деnресію. Подруги навіть не відповідають на її дзвінки, тому що вона весь час nлаче в слухавку. Світлані вже п’ятдесят п’ять років. У неї велика проблема. Після тридцяти років подружнього життя чоловік залишив її і пішов до іншої жінки. У них є дочка Олена. Їй виповнилося двадцять п’ять років. Вони з чоловіком живуть у сусідньому місті. І, взагалі, вони часто міняють місце проживання, так як чоловік військовий. Світлана вже стала бабусею, але онука ні разу не бачила. Коли з чоловіком конфліктували, вона завжди намагалася згладити кути, щоб не дійшло до розлу чення.

У Світлани був м’який характер, але це лише дратувало чоловіка. Він постійно говорив, що вона не в змозі навіть постояти за себе, або прийняти якесь рішення. Світлана завжди мовчала і покірно виконувала всі його вимоги, не хотіла зайвий раз сnеречатися. Майже всі друзі вважали їх зразковою парою. Світлана завжди довіряла чоловікові, і ніколи не давала приводів для рев нощів. Останнім часом Світлана сильно запустила себе, розповніла. Чоловік влітку часто їздив на дачу з ночівлею. Світлану чомусь ніколи не брав із собою. Але набагато пізніше сам у всьому зізнався і сказав, що познайомився з іншою жінкою і дуже любить її.

Світлана благала чоловіка не кидати її. Але він твердо вирішив піти. Донька поставила хрест на стосунках з батьком, і більше ніколи не спілкувалася з ним. Вона хотіла приїхати і підтримати матір, але не може залишити сім’ю. І ось, Світлана залишилася сама у великій квартирі. Вона вже не сподівається, що чоловік повернеться. Загальна знайома розповіла, що недавно бачила його з цією жінкою. Вони повільно проrулювалися, і, зупинившись біля ларька, чоловік купив її великий букет троянд. Світлані так прикро, що вона не може знайти собі місце, і повернутися в нормальне русло. Вона не може ні їсти, ні спати. Що ж робити? Як пережити цей період.