Подзвонили з туристичного агентства і сказали, що чоловік забронював два квитки для себе і дружини, але мене звуть не Карина …

ПОЛИТИКА

Микита був директором фірми, яка належала його дружині. Фірма дісталася Раїсі від батька, який був дуже успішним бізнесменом. Жінка не працювала і в основному займалася домашнім господарством. Бізнес був прибутковий, і подружжя ні в чому не потребувало. Жили вони в просторій чотирикімнатній квартирі з дорогим ремонтом, яка теж належала Раїсі. Дітей у пари не було, але вони планували їх завести найближчим часом. Роботу чоловіка Раїса не контролювала, адже у них були дуже довірчі відносини. В один день він прийшов додому і заявив: — Дорога, мені потрібно через місяць полетіти закордон.

Мені запропонували хороші умови для співпраці з однією іноземною компанією. Мені здається, що це може бути дуже корисним. Поїздка планувалася через місяць. Раїса не стала заглиблюватися в робочі справи і продовжила жити звичайним життям. Ідилію порушив один дзвінок. Раїса була вдома, а чоловік на роботі. Вона підняла трубку, і голос на іншому кінці дроту говорить: — Добрий день, вас турбують з туристичного агентства. Микита Андрійович дав цей номер. — Так, я вас слухаю, він мій чоловік. — Були зарезервовані два квитки на ім’я Микити Андрійовича і Карини Родіонівни на курорт.

Ми тут подивилися, що не вистачає декількох паперів. Будь ласка, зайдіть днями в наш офіс. Так випадковий дзвінок зруйнував сімейне щастя Раїси. Виявилося, що чоловік їй брехав. Він їде не у відрядження, а у відпустку з якоюсь Кариною. Розлючена жінка попрямувала у фірму. Там з’ясувалося, що Карина — новий секретар чоловіка. Увірвавшись в кабінет, вона застала його в її жарких обіймах. Того ж дня директор і секретар були звільнені. Вона зібрала його речі і викинула з квартири. Микиті довелося повернутися в свою стару, пошарпану хрущовку.