Мій молодий чоловік наполягає, щоб я теж вклала гроші в ремонт квартири. Я не хотіла цього робити і вирішила порадитися з мамою. Від її ради я остовпіла.

ПОЛИТИКА

Чому всі чоловіки, з якими я починаю зустрічатися, виявляються невдахами? Мій нинішній чоловік тепер ображається на мене, за те, що я не виділила йому свої гроші на ремонт квартири. А я, чесно кажучи, не розумію, чому я повинна це робити. Зрештою, квартира належить йому, а не мені, і в разі розлу чення вона перейде до нього. Батьки подарували йому цю квартиру, я там не прописана навіть. Я повідомила йому, що якщо він не хоче купувати спільну квартиру, то йому доведеться робити ремонт поодинці.

А він поводиться як буркотун. Проте, коли я повідомляю йому, що можу просто піти від нього, він тут же стає миленьким і не пред’являє мені претензій. Невже я ніколи не зустріну справжнього чоловіка, який зможе просто взяти на себе відповідальність і зробити наше життя кращим? Чи обов’язково просити мої гроші, які я хочу витратити на себе? Я не розумію.

Я спробувала поговорити про це з мамою, сподіваючись, що вона зможе дати мені пораду, ґрунтуючись на своєму досвіді. Яке ж було моє здивування, коли вона порадила мені вкласти гроші в цю квартиру, тому що він може поселити мене в ній в майбутньому. Чесно кажучи, я поняття не мала, як на це реагувати. Але думаю інакше. Нехай, він спочатку пропише мене, а потім я подумаю про інвестування. Не можна бути настільки довірливим, щоб платити гроші, які не будуть представлені в документації. Чим чорт не жартує. Я хіба не права?