Після одного випадку я ледь не лопнула від люті і виrнала сина з сім’єю з мого будинку, але не очікувала, що все закінчиться саме так

ПОЛИТИКА

Мій чоловік і батько мого єдиного сина поkинув сім’ю, коли синові було ще 3 рочки. Після цього, деякий час, я жила з цивільним чоловіком, за словами якого, я часто маніпулювала ним заради своєї вигоди, за що він і пішов з мого життя. На все це мені було абсолютно начхати, мені аби сина хорошим чоловіком виростити. Особливої тяги до навчання у мого синочка не було. Він відучився в коледжі на зварника, пішов в армію, а після армії днями вдома сидів, від армії відпочивав. Незабаром він прийшов з терміновими новинами про те, що його дівчина ваrітна, і їм потрібно терміново одружитися. У мене закрадалася думка, що дитину вона наrуляла від когось іншого, але пізніше ці сумніви відпали. Невістка мені не сподобалася взагалі.

Була якоюсь розсіяною, в хмарах витала постійно, в підлогу дивилася навіть на власному весіллі. А її батьки-це окрема тема: якісь сільські колгоспники, які на весіллі власної доньки трохи бійку не влаштували з власними родичами. Після весілля пара переїхала жити з батьками невістки, але після народження дитини їм стало тісно, і переїхали вони вже до мене. Пізніше я пошкодувала, що пустила їх у свій будинок. Все постійно було в грязі, весь посуд чекав свого часу немитий, дитина бігала по стінах просто. До слова, хоч і дитина була дуже сильно схожа на мого сина, вони відрізнялися тим, що мій син в дитинстві був дуже спокійним і тихим, а цей дрібний паразит міг всю ніч проkричати, а весь день з подвійною енергією по стінах бігати.

Син говорив, що його невістка ще просто не звикла бути господинею, але навіть на помитих тарілках невістка залишала шар жиру, і все доводилося робити заново. Через те, що дитина всю ніч кричала, я не могла заснути, а через це, у мене з’явилося багато проблем на роботі, так як я була сонливою і розсіяною. В один день після того, як мене відчитав начальник, я люта прийшла додому, кинула весь немитий одяг в кімнату одружених, і вигнала їх з дому(Ev/V). Син намагався мене заспокоїти, але зрозумівши, що це неможливо, знайшов містечко в будинку у своїх друзів. Минуло пару місяців, дивлячись на фотографії на акаунті сина, де він з усією родиною, я якось сумую за шумів і звуків «в цьому будинку». Та й живуть вони не на широку ногу. На одному фото видно, як чоловік і дружина їдять суху гречку, а дитина молоко з яблуками. На мої дзвінки і повідомлення вони ніяк не відповідають, а вислані гроші відправляють назад. Я вже і не знаю, як з ними зв’язатися, але попросити вибачення і допомогти хочеться дуже.