Чоловік заступився, подзвонив моєму директору з претензією-чому я так мало заробляю. У підсумку зараз у мене нічого немає

ПОЛИТИКА

Після закінчення навчання я почала працювати в одній компанії; мені подобалася атмосфера, начальниця була хорошою, щедрою, часто піднімала зарплату, хвалила за роботу і давала бонуси; все було просто ідеально. Чоловік мій теж був на хорошій роботі, начальник його дуже цінував і дорожив їм. Зарплата у чоловіка була дуже високою, я могла взагалі не працювати, але я працювала не тільки через гроші, а щоб просто не сидіти вдома в чотирьох стінах. Коли моя начальниця розлу чилася зі своїм чоловіком, то бізнес перейшов йому, і наше солодке життя завершилося на цьому.

Начальник все життя нам зіnсував, урізав зарплату, іноді навіть кричав на нас; мене це все засму чувало, я приходила додому скривдженою і дуже зл ою. Чоловік бачив все це, сказав, що поговорить з начальником, так як він не хоче бачити мене такою засмученою. Ми звичайно ж натякали на підвищення зарплати, а він говорив, що ми повинні бути раді, що нам таку зарплату ще й дають. Незважаючи на те, що я добре працювала, він все одно і до мене поrано ставився, а я не могла зрозуміти причину.

Прийшла я додому, втомленою і заплаканою, чоловік сказав, що зараз же подзвонить начальнику і скаже все, що думає. Я думала, що він розлютлений тому так говорить, але потім, коли я пішла на кухню, почула, що чоловік з кимось говорить по телефону на підвищених тонах. Я відразу ж зрозуміла, що він говорить з Віктором Михайловичем, і мало не покриває його матом. Я просто жахнулася; після цього дзвінка ми сильно посварилися, потім, на наступний день, коли я пішла на роботу, на столі лежала моя заява. Ось так я позбулася роботи, зараз чоловіка навіть бачити не хочу.