Мама вирішила залишити квартиру моєму братові по четвертій лінії спорідненості, а нам із сестрою – нічого. Тоді і я пішов на крайні заходи

ПОЛИТИКА

Я ніколи не думав, що судитимуся з власною матір’ю або братами, але те, що відбувається сьогодні, абсолютно жа хливо. Вона переписала майже 40% спадщини на мого брата по четвертій лінії спорідненості. Я розумію, що члени сім’ї повинні допомагати один одному, але я – рідний син, який був із нею з народження, а він – ні. Він навіть не з’являвся у нашому домі до останнього року. Вся його фальшива чарівність — це фарс. Я поговорив із сестрою, і вона повністю погодилася. Зрештою, те, що відбувається з нами зараз, – це комедія. Проте моя мати не слухає ні мене, ні сестру. Їй здається, що ми з нею просто заради фінансової вигоди. Тоді як хлопець, який з’явився рік тому, раптом став для неї важливішим за нас. Розмова з ним також виявилася неефективною.

Постійно здається, що він грає роль доброго хлопця, який нічого не розуміє. З ним важко, але можна вести серйозну розмову. Він стверджував, що розуміє нас і що спробує переконати нашу матір, але я вважаю, що це тільки ще більше розбурхало його. Він чудово розуміє, що нас дратує. І це може лише допомогти нашим стосункам із матір’ю у довгостроковій перспективі. У будь-якому разі ми вирішили подати до су ду. Наш адвокат вважає, що визнання її недієздатною – єдине, що можна зробити, бо її заповіт ще не змінено. Так, передача заповіданого йому майна у процесі, але це займе деякий час. В результаті, якщо у нас є можливість визнати її недієздатною, ми збережемо нашу спадщину та належні нам гроші. Ми переможемо, а він залишиться ні з чим.

Звичайно, не найблагородніший вчинок, але хіба в нас є вибір? Хіба те, що ми так довго допомагали їй, та крім того, що ми єдині члени сім’ї, недостатньо для отримання квартири? Я вважаю, що більш ніж достатньо. Мене також бавить, що мій батько також налаштований проти нас. Він взагалі намагається залишатися об’єктивним, тому що йому нічого не належить. Чи міг я уявити, будучи маленьким хлопчиком, що навіть мій батько зрадить мене? Принаймні ми вдячні за підтримку решти членів сім’ї. Вони на нашому боці та допомагають нам. Намагаються вести переговори зі своїми адвокатами, перешкоджають і навіть запобігають спілкуванню між цим обір ванцем та моєю матір’ю. Я вдячний їм, і навіть готовий запропонувати їм 40% спадщини. Головне, щоб нічого з цього йому не дісталося. Якщо це станеться, я не зможу собі цього пробачити і не знатиму, що з ним робити.