Після знайомства з невісткою вирішила сама піти до них в гості, подивитися як живуть. Але зайшовши через поріг, я жахнулася від цієї картини

ПОЛИТИКА

Коли ми ще вчилися в університеті, мій брат постійно говорив, що хоче собі в дружини чистьоху взяти, яка не буде проти сама зняти йому черевики, поки той плюхнеться на диван, ноги помити і їжу на підносі принести. У мене склалося таке відчуття, що він хоче собі в дружини прислугу, але на цьому концентруватися не будемо. Через пару років після даної розмови брат все ж знайшов собі дівчину, за його словами, ідеальну для нього. Мені стало цікаво, хто вона, тому я запросила солодку парочку до себе. Я подумала, з невісткою познайомлюся, та й поговоримо трохи з братом… Дівчина мені з першого погляду здалася дуже дивною. Погляд у неї був, якийсь засмиканий. І ось взяла я три чашки, поклала на стіл, включила чайник, щоб було, що пити поки базікаємо.

Тут невістка стала ці чашки розглядати, і хвилин 5 так просиділа. Поки брат хвалився, яка у нього наречена господарська, та раптом встала з місця і пішла мити ці чашки, не сказавши ні слова. Брат лише гордо кивнув головою в її бік, мовляв, дивись яке золото знайшов, господиня хоч куди. Але ось мені її вчинок не сподобався, може вона ще й вікна мої замість мене помиє, вони ж теж брудні, бачте. Однак я вважала за краще промовчати, щоб не стати причиною сварkи. Після весілля, молодята жили в двушці, яку знімав брат ще до весілля. На той час він вже знайшов собі роботу і міг поодинці забезпечувати свою сім’ю, так що його дружина могла не працювати. Невістка у нас як була з самого початку мовчуном, так і залишилася до кінця. Навіть коли вона прибиралася в будинку, не дзвонила поговорити ні нам, ні подружкам.

Ми ж знаємо, що всі домогосподарки люблять цю справу. Одного разу я вирішила сама заглянути до них, власноруч дізнатися, як там у них йдуть справи в будинку. Так ось, такої дисципліни я не бачила навіть у фільмах про армію. Взуття треба було знімати за порогом, всі гості обов’язково ходили в одноразових капцях, в квартирі стояла якась ліkарняна атмосфера — все було чисте і стерильне, як в кращих ліkарнях. У них навіть пульт від телевізора був в пакеті. Я ще хотіла в момент сісти на крісло з подушкою, але невістка з вереском, мовляв, вона декоративна і на ній не можна сидіти, вихопила подушку з-під моєї п’ятої точки… і навіщо ці декоративні подушки потрібні, якщо вони не виконують свою головну функцію?! Я поважаю вибір брата і приймаю його. Я ні в якому разі не стану причиною їх сімейних чвар, проте надмірна охайність невістки вже діє на нер ви.