Я сказала чоловікові, щоб він умовив свекруху обмінятися квартирами. Вона живе одна в трикімнатній, а ми вчотирьох в однокімнатній квартирі. Але вона сказала, що

ПОЛИТИКА

Ми одружилися відразу після школи, коли нам було всього дев’ятнадцять. У школі з чоловіком сиділи за однією партою. Після школи чоловік вступив до інституту, а я ні. Ми одружилися, і я відразу ж заваrітніла. Наро дила двох чудових діток і весь свій час присвячую сім’ї. Ми з чоловіком планували знімати квартиру, але мої батьки нам на весілля подарували однокімнатну квартиру. Квартира затишна, добре відремонтована, з вбудованою кухнею. Але діти ростуть, старший скоро піде в перший клас, ніде йому навіть буде робити уроки. Чоловік з роботи приходить втомлений, навіть відпочити не може.

Про особисте життя і не кажу, його у нас взагалі немає, діти сплять зі мною, а чоловік на дивані. Свекруха живе в трикімнатній квартирі одна, її чоловік поїхав за кордон і не повернувся. Я чоловіка вмовила, попросити її обмінятися квартирами. Правда, у неї старий ремонт, але я не проти, з часом можна зробити ремонт і купити меблі. Головне, що у дітей буде своя кімната, а у нас своя. Я не думала, що вона може відмовити єдиному синові. Вона нам нічим не допомагала, та й ми до неї не зверталися. Але вона синові навідріз відмовила і сказала, щоб ми не розраховували на її квартиру. Вона сама купила свою квартиру і нікому не збирається її віддавати.

Ми молоді і самі можемо заробити на квартиру. Я теж спробувала з нею поговорити, але вона сказала, що тема закрита. Перед тим, як плодитися, треба було спочатку подумати про квартиру. Каже, що вона нікому, нічим не зобов’язана. У чоловіка зарплата хороша, але жити і відкладати на квартиру неможливо. Її рідний син і двоє онуків живуть в однокімнатній квартирі, а вона одна в трикімнатній. У неї квартира велика, а у дворі є парк, де діти можуть погуляти. Влітку у нас можна гуляти, але всю зиму діти змушені сидіти вдома в одній кімнаті. А скоро взагалі не уявляю, де діти будуть спати. Не можуть же вони вічно спати зі мною?! Підкажіть, будь ласка, як умовити свекруху?