Подруга недавно розповіла мені, що бачила нового залицяльника моєї дочки з іншою жінкою. Але про найжаxливіше я дізналася потім

ПОЛИТИКА

Дочка Валі була відмінницею в школі. Закінчила її із золотою медаллю. Пізніше вступила до університету, і закінчила його з червоним дипломом. Незабаром влаштувалася на престижну роботу. У тридцять років стала заступником генерального директора. Дочка завжди мріяла про велику дружну сім’ю, в якій буде багато дітей. А вийшло все навпаки. Перший чоловік виявився ледарем і неробою. Просто альфонс, який присмоктується до успішних жінок, живучи за їх рахунок. Дочка довго терпіла його, а на попередження матері не звертала уваги. Але одного разу, вона стала свідком його зра ди.

Розставання було дуже важким ударом для неї. Йдучи, колишній чоловік наговорив їй купу гидот. Після його слів дочка впала в деnресію, з якої довелося її витягувати з меди чною допомогою. Незабаром все налагодилося і стабілізувалося. І ось знову, вона познайомилася з чоловіком. Коли Валя поспілкувалася з ним, то відразу зрозуміла, що це не той чоловік, з яким можна створити сім’ю. Він зовсім не підходив її дочці. Валя не стала нічого говорити їй. Але подруга недавно розповіла їй, що бачила нового залицяльника з іншою жінкою. Вони поводилися, не як просто знайомі. Його жести і рухи говорили про близькі стосунки із супутницею.

Інтуїція не підвела Валю. Вона, звичайно, чекала щось подібне, але все ж була ще надія на те, що вона помилялася. Валя дуже стурбована такою ситуацією. Вона бої ться за дочку. Якщо повториться минула історія, то це може привести до непоправних наслідків. Сказати дочці відкрито, що її новий обранець зовсім не такий хороший, як вона думає, Валя не може. Це погубить дочку. Вона також розуміла, що не може все залишити так, як є. Рано чи пізно його пригоди стануть відомі. Необхідно попередити такий розвиток подій, щоб уберегти свою дочку від біди. Але як це правильно зробити. Однак сильно затягувати з цим теж не можна. Як же вберегти дочку від цього мер зотника?