Мені не пощастило зі свекром. Він ніколи не вітає мою сім’ю зі святами, а сам вимагає від нас те, що ми не можемо себе дозволити

ПОЛИТИКА

Як тільки я дізналася свого свекра ближче, я зрозуміла, чому моя свекруха розлу чилася з ним. Коли мій чоловік сказав, що до нас у гості має приїхати його батько, який до цього був у роз’їздах, тож ми його не бачили, то я очікувала побачити солідного дідуся. На мій подив, мій свекор взагалі не був схожий на дідуся, він був одягнений у молодіжний одяг, у руці телефон останньої моделі. Якщо чесно, після знайомства зі свекром, у мене склалися не найкращі враження, я так і знала, що ця людина думає лише про себе.

Він – творча людина, практично не працює, шукає натхнення, крутить романи з молодими художницями та веде розrульний спосіб життя. Я часто ставала свідком того, що він просив грошей у чоловіка, він, звичайно, не відмовляв. Якось був день народження мого чоловіка, так свекор навіть і не згадав; чоловік взагалі не здивувався, адже це не перший такий випадок, а мені стало неприємно. Те саме сталося і під час дня народження його онука, він навіть не привітав.

Ми ніколи від нього не чекали нічого, але він міг банально зателефонувати і привітати на словах. Зате, коли має день народження, він просить, щоб йому дарували дорогі подарунки, згадували про нього, приходили і вітали. Мені це все не подобалося, і я не знала, чому, але я думала, що він просто використовує свого сина. Я взагалі перестану з ним спілкуватися, адже повага та любов мають бути взаємними: не потрібно вимагати від інших чогось, тоді як сам ти не готовий до же ртв.