Після того як син одружився, я з нетерпінням чекала, коли ж у мене з’являться онуки, а невістка все тягла. Я не терпіла і на цьому ґрунті ми сильно посва рилися, але такого повороту я не очікувала

ПОЛИТИКА

Я дуже рано втратила чоловіка, ми не змогли навіть насолодитися подружжям, мріяли мати багато дітей, онуків, у нас було дуже багато планів, але все пішло навперейми після того, як він пішов із життя. Я дуже важко пережила це і все заради свого сина, якому вже було 8 років. Щойно син закінчив школу, то переїхав до іншого міста – продовжити навчання; і потім, за два роки, він якось приїхав на вихідні — і не один. Він представив мене своїй дівчині, сказав, що вони все серйозно; Віка мені дуже сподобалася, вона була розумною та освіченою дівчиною, за її поведінкою я зрозуміла, що вона буде гарною господаркою.

Після закінчення навчання, мій син одружився з цією дівчиною; я дозволила жити їм у квартирі бабусі, яка дісталася мені, і я здавала її в оренду. Все було просто чудово, моя невістка була розумницею, вона все встигала по дому, працювала старанно, я дуже часто приходила до них, допомагала і говорила, що їм треба замислитися про дітей. Спершу моя невістка просто жартувала, коли я заводила тему дітей, але потім я стала взагалі наполягати на цьому; вона, дуже спокійна і ласкава, стала мені грубо відповідати.

Син просив не порушувати цю тему, бо вони поки що не хочуть дітей, а я ніби навпаки – щоразу знову просила онуків. Якось невістка не витримала, і ми посва рилися, зараз більше не спілкуємось; Минув уже рік, і один із моїх знайомих сказав, що бачив невістку з округлим животом. Мені дуже хочеться знову з ними помиритися, тільки не знаю, як… Як би там не було, нарешті, моя мрія збулася.