Коли 18-річний син чоловіка заявився у нас з речами, мовляв, мама сказала йому потрібне чоловіче виховання, я вже усвідомила в яку яму потрапила

ПОЛИТИКА

У мого чоловіка, Антона, син від першого шлюбу. Вісімнадцятирічний недоросток, з якого мати не спромоглася зробити людину. Втім, за два роки, що минуло з моменту розлу чення, колишня Антона поміняла трьох «чоловіків», намагаючись влаштувати своє життя. Чи то від неї вони втекли, чи від її дорослого бов дура, невідомо. Минулого року хлопця влаштували в Інститут. Природно на платній основі. Природно за рахунок батька. Після першого ж семестру його звідти витурили. За прогули і неуспішність. Матуся вирішила, що її хлопчикові потрібно чоловіче виховання, і відправила того жити до батька.

Знайшла привід звільнитися від своєї безглуздості. А насправді, по моєму, причина в тому, що своєю свинською поведінкою синочок відлякував її потенційних женихів. Мені такий «гостинець » був не до вподоби, але якщо вийшла заміж за розведеного, то за ним тягнеться і його «причіп». Місця у мене в будинку багато, так що виділила кімнату, нехай живе. Досі я не можу зрозуміти одного — чи то з його вихованням проблеми, чи то він все робить наперекір мені. Як тільки Міша переїхав до нас, я спробувала встановити з ним дружні стосунки. Але не вийшло. Заходячи в будинок не роззувається. Зробила зауваження. Не вник.

Прожив пару днів, вирішила в його кімнаті прибирання зробити, скрізь валяються фантики від цукерок і порожні баночки від різної газованої води. Моє готування йому не подобається. Коверзує. «Мама готує смачніше». Чоловік, у виховних цілях, влаштував сина на роботу, кур’єром, так він і звідти втік. Навіть місяць не допрацював, щоб зарплату отримати. Тепер зі своєї кімнати тільки поїсти і в туалет виходить. Сидить там, в різні «стрілялки» грає. Живе як на курорті: його годують, його поять, за ним прибираються. І це називається тато виховує?! Через місяць починається осінній призов в армію. Може хоч там з цього недоростка людину зроблять.