Ігор довго не хотів знайомити мене зі своєю мамою. І лише наступного дня після нашого весілля я зрозуміла чому

ПОЛИТИКА

Моя свекруха вирішила зайнятися своїм особистим життям. Батька свого, Ігоря, мій чоловік, зовсім не знав. Він покинув їх і пішов до іншої жінки. Наталя Миколаївна виростила сина одна, і тепер вирішила про себе подумати. Познайомилася з добрим чоловіком, і переїхала до нього жити. Павло Петрович мав власну двокімнатну квартиру. Трохи згодом ми з Ігорем почали зустрічатися, а потім вирішили одружитися. Ігор довго не хотів мене знайомити зі своєю мамою, бо вже мав сумний досвід. Маючи ключі, свекруха могла заявитись у будь-який час, навіть уночі, нікого не попередивши. Ігор ні в чому не суперечив матері, тому життя особисте у нього не складалося.

Жодна дівчина не витримувала такої поведінки люблячої мами. Перший свій візит Наталія Миколаївна відвідала через день, коли ми повернулися з весільної подорожі. Було вісім ранку, і ми ще спали. Раптом почули скрегіт дверного замку, а потім голосний голос свекрухи. Вона підійшла до нашої спальні. -Ігоре, поясни, будь ласка, своїй дружині, що якщо вона вийшла заміж за чоловіка з квартирою, то нехай потрудиться підтримувати в цій квартирі порядок! Я регулярно це перевірятиму. І Наталя Миколаївна вийшла із квартири. Тільки тепер Ігор розповів мені, як поводилася його мама, як тільки у квартирі поселялася дівчина.

Наступний візит свекрухи не забарився. Знову, з ранку раніше, ми почули звук дверей, що відкриваються. На кухні на нас чекав новий список неправильно виконаних мною справ. — Наталю Миколаївно, — перебила я її словесний потік. Вам би сподобалося, якби я прийшла до Вас у гості та почала б вчити, як жити? — А яке право ти маєш так чинити? Це – моя квартира, і я – у ній господиня! — Значить, ми з’їдемо з цієї квартири до орендованої. — Навіщо до чужої? Можете знімати цю в мене, — запропонувала Наталя Миколаївна. Ми з нею обговорили суму. Вона була на третину нижчою, ніж, якби ми зняли в інших. Більше у нас проблем із свекрухою не було.