Сестра чоловіка попросила пожити в моїй однушці, а я не відмовила, але з-за цього тепер я можу втратити квартиру

ПОЛИТИКА

Я вже втомилася від Наді — це старша сестра мого чоловіка. Вона заселилася в мою квартиру, гроші за неї не платить, а виїжджати не збирається. Я вже думаю, що треба викликати nоліцію, раз вона по-доброму не розуміє. Коли я виходила заміж, то в мене була одиничка, а у чоловіка двокімнатна квартира в центрі. Ось ми і вирішили, що краще жити у нього, а мою квартиру здавати в оренду. Знайшли хороших мешканців, все було спокійно, але потім вони з’їхали, і ми стали шукати нових. У цей момент з’явилася Надія. Ми з нею взагалі не спілкувалися, не було спільних тем, та й живемо ми різними життями.

У неї чоловік підробляв на будівництві, а всі гроші на пляшки витрачав. Сама Надя наро дила йому трьох дітей, працювати не збиралася, так як думала, що, раз вона багатодітна мати, то всі навколо їй щось винні. Прийшла Надя до нашого порогу, попросилася пожити пару тижнів в моїй квартирі, тому що її чоловік втратив роботу, а за свою знімну вони платити не в силах. Довелося пустити родичку з її трьома дітьми і було видно, що в неї скоро буде четверта дитина. Через два тижні я попросила її з’їхати, але вона все годувала обіцянками, що ось-ось чоловік знайде роботу і вони одразу ж поїдуть.

Так пройшов місяць, а потім Надя наро дила. Тільки народила, виганяти якось негарно. Через три місяці я знову стала їй натякати, а вона вже kричала на мене, що от коли я наро джу, тоді і зрозумію, як це бути матір’ю. Свекруха теж давить, говорить, що я еrоїстка, раз так легко можу виrнати Надю з племінниками на вулицю. Невже люди не розуміють, що з цієї квартири я повинна мати свій дохід? Тим більше, ми з чоловіком вирішили завести дитину, нам потрібні свої гроші. Тим більше, у Наді є чоловік, от нехай він і думає про своїх дітей; чому я з-за їх проблем повинна стра ждати?