Дочка переїхала до нас, так як їй вже наро джувати, а зять не дзвонив їй вже 10 днів. А посва рилися вони з-за якогось ремонту

ПОЛИТИКА

Моїй дочці 26 років. Зізнаюся, у неї важкий характер. Вийшла заміж за гарного хлопця. Працює, працює не покладаючи рук, її любить, забезпечує. Живуть у передмісті. Добре, що з-за карантину в офісі зятя ввели віддалену роботу, і він не витрачає часу на дорогу, а працює вдома. Допомагає ваrітній дружині. Доньці скоро пора наро джувати, і у них там немає нормального полоrового будинку. Я живу в столиці, привезла її до себе пожити до полоrів. У нас в столиці гарна медицина.

Чоловік в цей час почав ремонт в коридорі, щоб зробити приємне дочці, але вона на нер вах, напевно, з-за ваrітності, і так обра зила його, що він більше не дзвонить їй. Посва рилися через дрібницю. Він у коридорі поставив не ту шафу, яку вона хотіла, а вона так на нього наїхала, що той не витримав і наговорив зайвого — і вже цілих 10 днів не дзвонить їй. Але вона ж ваrітна, як так можна? Не знаю, як їх помирити. Дзвонила зятю, але він не хоче поступатися і говорить, нехай дзвонить сама.

Донька стала дуже нер вовою і пере живає. Як мені бути? Що робити з молодими, щоб вони все зрозуміли, адже скоро стануть батьками, а ведуть себе як діти. Я знаю, що з моєю дочкою не легко. У неї дійсно складний характер, але зять теж хороший. Обра зився на ваrітну дружину і сидить там собі тихо. Навіть не дзвонить дізнатися, наро дила вона чи ні. Як так можна? Ну, дорослі ж люди. А я турбуюся. Нервувати на цьому терміні-то не добре. Раптом щось трапиться? Що тоді будемо робити?