Свекор довірився աахраям, і своїми руками віддав їм велику суму. Але, раптом, я подумала-звідки ж у нього такі гроші?

ПОЛИТИКА

Ми з чоловіком разом працюємо, хоч отримуємо трохи, але на життя вистачає. У нас двоє дітей, ще встигаємо батькам чоловіка допомагати. Вони обидва пенсіонери, а на нашу пенсію прожити просто неможливо. Напевно, всі люди похилого віку половину пенсії в аптеці залишають, ліkи зараз дуже дорогі. А у моєї свекрухи постійно щось зі здоров’ям. То суглоби, то голова, тому чоловік купує їй цілий список таблеток. Також ми з чоловіком платимо за свекруху комуналку і купуємо їм їжу. Тому що вони самі собі нічого крім каші не купують.

На м’ясі і фруктах економлять, а який сенс пити таблетки, якщо нормально не їсти? Тому доводиться купувати продукти на дві сім’ї. На свята у свекрів навіть немає вільних грошей, щоб щось онукам подарувати. Принесуть одну шоколадку на двох. Тому ми з чоловіком самі за свекруху подарунки дітям купуємо, але говоримо, що все від бабусі з дідусем. І тут недавно мені в істериці дзвонить свекруха: — Терміново, рятуй-виручай. У нас така біда, чоловікові погано, зараз швидку викликати буду… — Що у вас сталося? — Нас шахраї пограбували, все, що у чоловіка на картці було — поцупили. Ми з моїм чоловіком тут же поїхали до свекрів.

Виявилося, схема була дуже проста, подзвонив якийсь чоловік свекру, представився працівником банку. Сказав, що у них якийсь збій, і щоб не втратити всі гроші, потрібно перевести всю суму на певний рахунок. Свекор своїми руками всі гроші віддав шахраям, я запитала, чи велика була сума, і як дізналася, то у мене очі на лоб вилізли. На такі гроші можна було цілу квартиру купити… Ми з чоловіком останні гроші свекрам віддавали, а вони виявляється такі багатства мали… мені не шкода, що їх обікрали, правильно: все повернулося бумерангом.