Я не здивувалася, що бабуся по лінії тата залишила квартиру сестрі. Але те, що зробила бабуся по материнській лінії, приголомшило мене

ПОЛИТИКА

Моя бабуся, мати мого батька, ще за життя передала свою квартиру моїй молодшій сестрі! Сестра на той час ще навчалася у школі. Мама дивувалася навіщо її свекруха так поспішала з висновками і дарувала онучці такий дорогий подарунок. А для бабусі сестра моя була найближча, бо була дуже схожа на тата. З дитинства вона більше часу проводила з сестрою, виправдовуючи себе тим, що я доросла, і що не потребую цього. У мене із сестрою різниця у віці 10 років.

Коли я народилася, то бабуся зовсім не брала жодної участі в моєму вихованні і категорично відмовилася допомагати навіть морально моїм батькам, тому що їй не подобалася моя мама, тобто її невістка. А батьки мами купили мені коляску, ліжечко, пошила бабуся мені пелюшки та підтримували молоду сім’ю. Але з народженням сестри все змінилося. Бабуся навіть подарувала їй на перший день народження діамантові сережки. Возила її на море, купувала дорогі ляльки, чого я не мав. А мамина мама була її повною протилежністю, і поводилася як нормальна бабуся.

Намагалася бути справедливою до нас обох. Вона дарувала нам подарунки, запрошувала у гості, брала обох на канікули. Після смерті бабусі сестра переїхала до своєї вже квартири, здобула освіту, влаштувалася на роботу і живе одна. Тепер їй двадцять п’ять років. Рік тому вона придбала автомобіль і зараз збирає гроші на капітальний ремонт квартири. Мені дуже образливо через такий вчинок бабусі. Але такою була її воля. Ну і добре. А ось бабуся по материнській лінії у заповіті заповідала свою квартиру нам обом, мені та сестрі порівну. Ну, скажіть, хіба ж так справедливо?