Одразу після того, як Фелікс став головою, він покинув Яну. Незабаром дівчина дізналася про причину, і зважилася на немислиме

ПОЛИТИКА

Все є для щастя двадцятидворічної дівчини. Своя квартира, гарна робота та улюблений хлопець. До кабінету забігла подруга Яни. Вона повідомила, що Фелікса призначили заступником голови правління банку. Вона так і завмерла. Цього просто не могло бути. Така висока посада . — Яна, зайди до мене в двісті тринадцятий кабінет! – пролунав знайомий голос. Вона навіть не звернула уваги, що голос коханого був чужим та холодним. Просто встала і побігла до нього в кабінет. Дівчина лише зараз відчула це. — Яна, нам треба розлу читися. Я полюбив іншу. Зблідла дівчина впала на стілець. Потім вона встала, і на ногах, що не гнуться, рушила до виходу.

Яна тихо зайшла до кабінету, сіла на свій стілець і зари дала. Вона nлакала, захли наючись сльо зами, і ніяк не могла сказати подругам, що сталося . — Зараз дізнаюся! — крикнула Христина і кинулася до виходу. Повернулась за двадцять. — Евеліна, дочка господаря нашого банку, закохалася у Фелікса. Христина криво посміхнулася: -Тому Фелікс і став заступником голови правління нашого банку. Яна ще раз провела рукою по очах. Швидко надрукувала на ноутбуці заяву на звільнення. Роздрукувала, розписалася. Прийшла додому. Відключила телефон і, не роздягаючись, лягла на ліжко. Райдужні мрії, за якісь пару годин перетворилися на сіре майбутнє без світлого кохання, без гарної роботи.

-Як він міг так вчинити зі мною? Невже кохану людину можна змінювати на щось? Яна не пам’ятала, скільки пролежала на ліжку. Прийшла до тями від мелодії домофона. За хвилину зайшов старший брат Денис із другом, Юхимом. Їм уже по двадцять чотири, і не було на світі вірніших друзів, ніж вони. Вона уткнулася Денису в груди та заnлакала. Яна стала квапливо про все розповідати, перериваючи розповідь схлипування. Старший брат вислухав розповідь до кінця, ніжно витер з її очей сльо зи. – Знайшла через кого nлакати. Він нам з Юхимом ніколи не подобався. Ну, брат з другом, звичайно, були справжні чоловіки. Обидва майстри спорту з боксу. — Ми до нашого палацу спорту персонал набираємо. Підеш до нас адміністратором? В очах Яни загорівся вогник: -Почну все спочатку. Вийду на нову роботу. Зустріну справжнє кохання .