Після того, як у мене з’явилося багато грошей, з’явилася і kоханка. Але скоєну помилkу я усвідомив пізніше, коли вже все було втрачено

ПОЛИТИКА

Ми з першою дружиною прожили у шлюбі цілих двадцять п’ять років. Разом пройшли і крізь вогонь, і крізь воду. Всі роки шлюбу я був вірний їй, впевнений, що і дружина була мені вірна. Ми виховали двох чудових дітей. І син, і дочка вже дорослі, мають свою сім’ю. Ми розбагатіли завдяки Олені. Якоїсь миті вона переконала мене зібрати всі наші накопичення та вкласти у власний бізнес. Вже за два роки ми стали дуже заможними людьми. Правду люди кажуть, гроші псують людину. Коли в мене з’явилися кошти, я почав дивитися на всі боки. Було важко уникнути такої спокуси, адже довкола постійно крутилися молоді, стрункі красуні.

Мій друг розлучився з дружиною і одружився з дівчиною на п’ятнадцять років молодше. Це тільки підлило олію у вогонь. Поруч зі мною завжди була зграя молодих красунь, на їхньому тлі дружина мені здавалася дуже непривабливою. Вона була симпатична, але, як і типова жінка свого віку, у неї була зайва вага і зморшки. Я не раз їй натякав про nластичну хірурrію, але Олена і чути про це не хотіла. Вона просила, щоб я любив її такою, якою вона є. Незабаром у моєму житті з’явилася Вікторія. Красива, двадцять п’ять років, з довгими ногами і красивим волоссям. Вона закрутила мені голову. Півроку ми таємно зустрічалися, я купив їй квартиру.

Потім Віка почала мене вмовляти, щоб я розлу чився з дружиною, інакше вона піде від мене . Я так і зробив, звинувативши Олену в байдужості, наговоривши багато обра зливого і виставивши її винною у всьому. Мовляв, вона не приділяє мені уваги і не хоче ставати для мене кращою. Спочатку діти шкодували мене, але дізнавшись про Віку, зреклися мене і стали на бік матері. Після півроку спільного життя я усвідомив, що Віці потрібні від мене тільки гроші. Тут я дуже пожалкував, що поkинув дружину. Олена дбала про мене і любила мене. Але що робити зараз? Якщо я розлучуся, доведеться ділити майно, а я цього категорично не хочу.