Свекруха мріяла про внучку, а коли в нас народився син , вона трохи розум не втратила. Вона віддала нам всі свої гроші та натомість зажадала немислиме

ПОЛИТИКА

Моя свекруха одержима ідеєю, що ми маємо їй народити внучку. Їй самій не вдалося стати матір’ю дівчинки, тепер змуաує нас. Єдиного сина свекруха ростила одна, хоча давно мріяла про дівчинку, але без чоловіка духу не вистачило утримувати одразу двох. У дитинстві, майже до чотирьох років чоловік через безглузду мрію своєї матусі ходив у дівчачому одязі, з довгим волоссям. Слава Богу, чоловік виріс нормальною людиною та справжнім чоловіком, але дитяча образа все одно залишилася, і зараз, коли його мати почала набридати нам з проханнями про онучку, чоловік ходить вічно злий. Кілька місяців тому народився наш первісток.

Поки я ще була ваrітною, свекруха постійно ходила навколо мене, здувала з мене порошинки і раділа, що ми нарешті подаруємо їй онучку. Вона спробувала всі народні засоби, ходила до ворожки і щось ще там робила. Під час першого УЗД не було зрозуміло, хто росте в утробі, а для свекрухи це було знаком долі, нібито це точно дівчинка, бо соромиться показати себе. А коли на останніх місяцях ваrітності ми нарешті довідалися, що у нас народиться син, свекруха більше не з’являлася у нашому домі.

Потім почала стверджувати, що ліkарі помилилися, УЗД не завжди точно показує стать дитини. Ваrітність протікала важко, останні тижні я лежала в ліkарні, поки свекруха скуповувала всі рожеві речі зі стразами та бантиками. Після полоrів почалися прохання наро дити другого, але ж я не молода — мені 37. У цьому віці не жартують із ваrітністю. Довелося збрехати свекрусі, що у нас не виходить за чати дитини. А вона замість того, щоб нарешті заспокоїтися, віддала нам гроші на клініку і попросила наро дити внучку. Не знаємо тепер, як від неї позбутися.