Після того, як покійна мати прийшла йому уві сні і повідомила, що він не є батьком свого сина, чоловік вирішив зробити тест на батьківство

ПОЛИТИКА

У мене є знайома пара. Одружені вони вже приблизно 6-7 років, і їм вже багато років, але у них народився первісток тільки три роки тому. Нещодавно померла мама цього знайомого. Батько по мер кілька років тому. Знайомий дуже сильно був пов’язаний зі своєю матір’ю. Він не був маминим синочком, але маму дуже любив, поважав, і між ними був особливий зв’язок. Днями виповнилося сорок днів, як мами немає з ними. Тієї ж ночі йому приснилася мама. Вона сказала йому таку фразу: «На жа ль, синку, мій улюблений онук не твій син. Невістка обду рила нас тоді».

Справа в тому, що у них не виходило заваrітніти, єдиним виходом було ЕКО і вони погодилися на це. Дружина заваrітніла і ось у них росте чудовий син. Після цього сну у знайомого з’явилися нав’язливі думки. Він знав, як любить його дружина, вона б не зра дила йому. Але думав, що його сон не міг бути випадковістю. Він не знаходив собі місця і не міг позбутися думок, що його улюблений синочок не його. Минув тиждень і його нав’язливі думки перемогли. Він зважився зробити тест на батьківство. З’ясувалося, що він не є батьком дитини. Він пішов до дружини роз’яснювати ситуацію.

Дружина в сльо зах почала йому пояснювати, як все було. Виявилося, ніякого ЕКО і не було. Дружина попросила їх знайомого стати «до нором» і пересnала з ним лише щоб заваrітніти. — Прошу тебе, про бач. У нас не було грошей на ЕКО. Я придумала цей план, бо дуже хотіла, щоб у нас був малюк. Я збиралася приховати цю таємницю від тебе, ти не повинен був дізнатися про це. Любий, ти ж знаєш, як сильно я тебе люблю. Пробач мене. Дружина подумала, що прийшов кінець їх зі щасливого сімейного життя. Але мій знайомий зміг проаналізувати ситуацію і не піддатися своїм емоціям. Він пробачив дружину і не відмо вився від дитини.