Після народження онука свекруха думала, що зможе налагодити стосунки зі мною. Але тільки вона не знала як rірко помилялася

ПОЛИТИКА

Мої стосунки з чоловіком, у прямому значенні слова, почалися зі сварkи з майбутньою свекрухою. Що вже казати, про наше з нею подальше спілкування… Свекруха не хотіла мати нічого спільного зі мною, як і я з нею. У цей же час вона тиснула на сина, мого чоловіка, щоб той подав на розлу чення, ось тільки ми з ним зустрічалися з 18 років, і не збиралися розлу чатися через такі дрібниці, як її думка. Думаю , і не треба говорити, як ми з чоловіком були раді, коли дізналися про мою ваrітність, та ще й хлопчиком, через що чоловік був радий подвійно.

Наша любов один до одного від цього лише зростала, і чоловік сподівався, що поки свекруха дбатиме про онука, зможе налагодити стосунки і зі мною. Ось тільки все сталося точно навпаки. І ось народився наш хлопчик. Здоровий і шалено гарний… Брюнет, з яскраво блакитними очима! Таке поєднання трапляється дуже рідко. Коли я була в полоrовому будинку, мене прийшла відвідати свекруха, і я навіть була готова з нею поми ритися, ось тільки вона з-за скла косо подивилася на мене з дитиною і просто пішла.

Після моєї виписки, я помітила, що мій чоловік почав поводитися якось дивно і майже не грав із сином, навіть уникав його. Виявилося, свекруха сказала чоловікові, що не може у пари, де ні в кого немає синіх очей, народитися дитина з такими очима, так що я її нагуляла, а чоловік у цю нісенітницю повірив, і він ще хотів на тест дитину відвезти, щоб встановити батьківство. Я дуже сильно образилася на нього, він навіть назвав мене зра дницею… Цей дурень навіть не згадує, що мій брат має блакитні очі від діда. Невже чоловік такої поганої думки про мене?