Син моєї близької сусідки навмисно зіпсував свято моєї дочки. Ще прикріше було те, як реагувала на це моя сусідка

ПОЛИТИКА

Ми з сусідкою непогано спілкуємось, іноді ходимо один до одного на чай, і ось учора вона мені розповіла, як її сестра вимагає від неї грошей, бо не син розбив родичці планшет. Сусідка дивувалася, як можна вимагати гроші з рідної сестри? Я була згодна з її сестрою, але промовчала. Це їхнє особисте, не буду ж я втручатися, але на мене — якщо дитина щось зламала або пошкодила, батьки зобов’язані відшкодувати шкоду. Зі мною теж якось сталася подібна ситуація.

Коли ми відзначали п’ятиріччя дочки у ресторані, то покликали всіх друзів із дітьми та сусідських хлопців. Дітей було багато, ми запросили улюблених персонажів доньки, були атракціони, батути та ігри. Також було накрито смачний стіл для дітей та дорослих. Серед гостей був хлопчик старший за мою дочку, якого мало цікавили дитячі ігри, і він вважав за краще проводити час, крутячись біля дорослих. І ось перед подачею торта я побачила, що він зіпсований. Від нудьги сусідський хлопчик спотворив іменний торт дочки, з’їв усі прикраси з нього.

Нам не залишалося нічого, крім як купити новий, але свято доньки було остаточно зіпсоване: вона чекала на торт на замовлення, а винесли простий, куплений чоловіком з магазину в останню хвилину. А найцікавіше те, що мама хлопчика відмовилася оплачувати та купувати новий торт. На її думку, це я винна, що не встежила. Я з нею не згодна: чому я пови нна стежити за чужою дитиною. До того ж, хлопчику вже 12 років і за ним має стежити власна мати. Адже недарма кажуть, що безкарність породжує вседозволеність.