Я уявити собі не могла, що в свої 50 років чоловік вирішить піти на таке. Все закінчилося розлу ченням. Думаю я навіть змогла б пробачити зраду чоловіка, якби не одне але

ПОЛИТИКА

Хто б міг подумати, що шлюб довжиною в 25 років закінчиться через зра ду чоловіка? Ми всього в цьому житті домоглися разом, а зараз я одна з іпотекою і фінансовими проблемами. Як бути? Все життя я любила і провела з одним і тим же чоловіком. За всі роки спільного життя ми встигли стати батьками хлопчика, який вже дорослий чоловік. Обидва працювали, утримували сім’ю. З роками пристрасть і любов пройшли, але ми звикли один до одного, жили мирно і спокійно. Але я уявити собі не могла, що в свої 50 чоловік вирішить піти на таке.

Все закінчилося розлу ченням. Думаю, я б ніколи не дізналася про зра ду і, можливо, навіть змогла б пробачити чоловіка, якби не одне але: його молода коханка чекала дитину. Ми дорослі люди, зрозуміли все і відпустили один одного без сkандалів і kриків. Так вийшло, що за рік до розлу чення ми взяли квартиру в іпотеку. До цього у нас була трикімнатна, ми продали її, щоб купити синові квартиру, а на решту грошей хотіли придбати нове житло для себе. Суми вистачило лише на половину, так що довелося взяти квартиру в іпотеку.

Чоловік взяв на себе всі витрати. Після розлу чення кілька місяців він як і раніше платив за квартиру, а потім заявив, що грошей не вистачає на утримання новонародженої дитини, попросив взяти на себе іпотеку, мовляв, після він перепише на мене свою частку. Не знаю, як бути. З одного боку, все одно частина квартири моя, але може раптом колишній обду рить і мені доведеться ділити з ним те, за що я платила сама. Я знаю колишнього чоловіка: він не такий підлий чоловік, але його нова дружина може налаштувати його проти мене.