Коли я дізналася, що свекруха зі свекром хочуть купити для нас сусідську квартиру, я різко відмовилася. Адже у мене на те причини

ПОЛИТИКА

Ми з чоловіком разом вже більше п’яти років і через кілька місяців вперше станемо батьками. Всі ці роки ми жили в орендованій квартирі, але зараз свекруха постійно набридає порадами, що з новонародженим онуком з полоrового будинку відразу потрібно поїхати у власну квартиру. Ми давно відкладаємо на своє житло, але навіть не зібрали потрібну суму на початковий внесок. І ось свекруха, як добра фея, сама запропонувала купити для нас квартиру. Вони зі свекром останні кілька років економили і зібрали достатню суму, щоб придбати квартиру без іпотек і боргів.

Крім того, це відмінний варіант для нас. Сусідка, за сумісництвом близька подруга свекрухи, в найкоротших термінах повинна продати свою квартиру в тому ж під’їзді (поверхом нижче), щоб переїхати до сина. Вона погодилася продати квартиру за хорошу ціну, і батьки чоловіка мріють купити для нас саме цей будинок, адже вони зможуть бачити онука хоч кожен день і допомогти з вихованням і господарством. Може здатися-яка чудова ідея, але насправді — ні.

Почнемо з того, що це план свекрухи, а не наш, адже я особисто хотіла б розглянути й інші варіанти. Крім того, квартира, в разі покупки, буде оформлена на свекруха, а ми там будемо гостями. Я вже уявляю цю картинку, як свекруха буде кожен день приходить до нас і втручатися в наші справи, і як я насмілюся їй щось сказати в її ж квартирі? Чоловікові подобається ідея пожити по сусідству, так що напевно у мене є два виходи — або змиритися і погодитися, або відмовитися і посва ритися з чоловіком. Обидва варіанти мені не подобаються, але іншого виходу з положення я не бачу. Свекруха не дозволить нам на її гроші купити іншу квартиру, а мені її подарунок не потрібен.