Те що свекруха псувала мені життя, я якось терпіла, але коли вона стала тиснути на дитину, я цього вже не стерпіла

ПОЛИТИКА

Моя свекруха дуже дивна жінка. Я вже все пробувала, щоб хоч якось налагодити з нею стосунки, а тепер нічого не залишається, окрім як триматися від неї подалі. Ми з чоловіком зіграли весілля три роки тому і в перший же рік стали батьками дівчинки. Тоді у нас була важка фінансова ситуація: чоловіка звільнили з роботи, я пішла в декрет. Через це нам довелося переїхати жити до свекрухи, адже грошей не вистачило б на знімну квартиру, не кажучи вже про іпотеку. За цей час чоловік вже кілька разів змінив роботу, а я втратила надію знову вийти на колишню: компанія збанкрутувала.

Свекруха дозволила пожити в її трикімнатній квартирі, але тут і почався справжній коաмар. Мати чоловіка-конфліктна, агресивна жінка, її поведінка залежить від настрою. Вона постійно в конфлікті з сином і зі мною, і вплутує єдину внучку в дорослі справи. Я не кажу, що вона не любить внучку і не проводить з нею час, навпаки, вони часто грають, внучка постійно на руках у бабусі, але це коли ми не в свар ці або у неї настрій добрий. Ось сьогодні вранці дочка вийшла з кімнати бабусі вся в сльо зах.

Я відразу ж зрозуміла, чому, вчора ми зі свекрухою посварилися. Такі моменти вона каже внучці: «Іди до своєї мами», і виставляє її за двері. Дитина нічого не розуміє, стра ждає. Хіба так можна чинити з нею? Не можна ж через батьків виміщувати всю злість на дитину. Зрештою, ми зі свекрухою помиримося, Але дитина ці сльози і почуття запам’ятає надовго і, коли виросте, відвернеться від бабусі. Чому доросла жінка не розуміє всього цього? А якщо спробувати їй це пояснити, буде черговий сkандал.