Одного разу чоловік прийшов додому і сказав, щоб я з однорічним сином терміново звільнила квартиру. Я не знала, що робити і подзвонила свекрусі

ПОЛИТИКА

Ми з Олегом були в шлюбі сім років. В останні роки активно обговорювали питання дітей. Нещодавно зважилися на ваrітність. Нашому синові було рік, коли чоловік прийшов додому і заявив, що мені потрібно звільнити квартиру. Я остовпіла від такої заяви. Це було як грім серед ясного неба. Олег прекрасно знав, що мені нікуди йти. Мої батьки живуть в області, у них маленька квартира. Я не можу до них поїхати з дитиною. — Олег, ти з дуба звалився? Куди я піду з однорічним сином? — Це не мої проблеми, Свєта. Хіба я тебе просив наро джувати цю дитину? У мене брови на лоб полізли. — Ти зараз серйозно? Ми ж разом вирішили, що пора завести дитину. Ми РАЗОМ це обговорювали.

— Ні! Ти просто нав’язувала мені свої бажання. А зараз я втомився від цього постійного крику і памперсів. Я вас бачити не хочу. Я зустрів хорошу жінку, яка повною мірою поділяє мій світогляд. Я з нею хочу жити, тому вимітайся з моєї квартири, даю тобі час до завтра. Він сказав і пішов, а я залишилася стояти немов оглушена. Як я могла прожити з цією людиною сім років? Тремтячими пальцями я набрала номер свекрухи. Чесно кажучи, у мене не було особливих надій на Євгенію Вікторівну. Вона мене завжди недолюблювала, але я не знала до кого звернутися. Свекруха приїхала через півгодини. Вислухавши мене, вона дуже здивувалася. — Та як він посмів?! Я не очікувала отримати від неї підтримку, але вона обняла мене і пообіцяла, що розбереться зі своїм сином.

Це було дуже несподівано. Мені завжди здавалося, що вона мене не виносить. Постійно чіплялася до всього, що я роблю. Олег наступного дня прийшов ближче до полудня і не один. З ним була висока, худа, яскраво нафарбована брюнетка з зарозумілим поглядом. — Візьми свою швабру і вимітайся з цієї квартири. Ти здається забув, що вона на мене оформлена, — сказала свекруха. — Мамо, що ти тут робиш? — Відновлюю справедливість! Ти з глузду з’їхав? Яким треба бути чудовиськом, щоб дружину офіційну з маленькою дитиною на руках виганяти на вулицю? Що я упустила в твоєму вихованні? Вона виштовхала парочку за двері і зачинила двері. — Свєта, живи тут. Сподіваюся, що цей ідіот схаменеться. А якщо ні, то скатертиною йому дорога, нічого не отримає у спадок.