У мене були фінансові проблеми, коли мені наснилася бабуся. Вона сказала мені це: «Іди до мене додому, в моїй шафі ти знайдеш червону сумку. Вона вирішить твої проблеми»

ПОЛИТИКА

Я втра тив батьків, коли мені було сімнадцять років. Після траrічних подій опікунство взяла на себе бабуся. Я залишився жити в батьківській квартирі, бабуся не стала до мене переїжджати назовсім, бо я і сам тоді з усім справлявся один. У мене був підробіток, через втрату батьків, я отримував невелику допомогу. Бабуся намагалася мені гроші давати, але я відмовлявся. Вона пенсіонерка була, я вважав, що їй потрібніше. Тому бабуся стала приносити продукти. Два рази на тиждень вона відвідувала мене, готувала їжу, прибиралася, а потім йшла. Відносини у мене з нею завжди були теплі. Вона шкодувала, що я тепер залишився один. Однак, сам я не впадав у відчай. Я був упевнений, що життя не скінчилося, що я всього доб’юся навіть без батьківської підтримки, хоча мені і не вистачало їхніх порад.

Завдяки своїй старанності я просунувся по роботі. Заочно вступив до університету. Вища освіта мала позитивний вплив на кар’єрне зростання. Незабаром я заробляв стільки, що у мене з’явилася можливість добре себе утримувати, допомагати фінансово бабусі і відкладати гроші. Я сам накопичив на перший внесок і взяв кредит на машину. Потім не стало бабусі. Все в той період якось відразу все навалилося. Почалися проблеми на роботі, мене звільнили через одне непорозуміння, причому звільнили з поrаними рекомендаціями, тому з працевлаштуванням виникли труднощі. При цьому потрібно було на якісь кошти організовувати nохорон. Довелося взяти кредит, щоб поховати бабусю по-людськи.

Роботи все ще не було. У мене було два кредити. Через борг мене стали відвідувати колектори. Я вже не знав, що робити. Думав про те, щоб продати бабусину квартиру, щоб покрити борги. У той день, коли я прийняв це рішення, мені наснилася бабуся. Вона ніжно на мене подивилася і каже: — Дорогий, спасибі, що поховав мене по-людськи. Мені тут дуже спокійно. Не продавай квартиру, вона тобі знадобиться. Іди до мене додому, в моїй шафі, в найдальшому кутку ти знайдеш червону сумку. Вона вирішить твої проблеми. На наступний день я поїхав до бабусі в квартиру. З шафи дістав червону сумку. Відкрив її і дуже здивувався. Всередині лежала велика сума грошей. Цього вистачило, щоб розплатитися за обидва кредити. Зараз у мене все добре, я знайшов нову роботу.