Коли у Ксюші на кухні зламався кран, вона ще не знала, що це стане приводом познайомитися з тим самим єдиним

ПОЛИТИКА

На кухні Ксюші панував безлад. Їй давно радили поміняти кран, але вона сподівалася, що він ще довго працюватиме. Підлога була мокра, стіни мокрі. Благо Ксюші вдалося самостійно перекрити воду, бо вона втопила б усіх сусідів. Найбільше не пощастило Ніні Павлівні, чия квартира була просто під квартирою Ксюші. Вона відразу ж помітила проблему Ксюші і прийшла до неї в гості. (St/QK) Після того, як Ксюша вислухала багато поганого про себе, вона присягалася, що допоможе старенькій з ремонтом, віддала їй торт, який стояв у холодильнику, і відправила її додому. Потрібно було викликати сантехніка, а торт уже не повернути. Ксюша не знала жодного майстра, тож вирішили знайти в інтернеті. Відкрила пошукову сторінку і почала друкувати «як викликати сан…» — і тут з’явилися варіанти.

– Як викликати сатану? Чи є люди, які цим займаються? — Сказала дівчина і вирішила відкрити першу ж статтю. — Ага, категорії, класифікація … ні, це нам не цікаво, — твердила дівчина, а сама вже почала трошки боятися. Ксюша, швидше за все, знала, що все це не насправді, але коли пролунали звуки — вона здригнулася. Раптом кішка Ксюші почала мур чати. Вона дивилась у куток кімнати. — Сніжок, йди до мене! — Але кішку більше цікавило те, на що вона дивилася, — на що це ти дивишся? — Сказала Ксюша, але сама не хотіла дивитися туди. Раптом знову пролунав звук. Дівчина схопила тварину та вибігла з квартири. Виходячи на сходовий майданчик, вона продовжувала слухати дивні металеві звуки. Вона обережно та непомітно спустилася на поверх нижче, а там… — Ти чого? — Сказав сусід, побачивши її такою переляkаною, — ти чекала тут побачити біса? — Фух, це ти? – він лише лагодив замок дверей. На підлозі лежали інструменти. Ксюша вирішила не прогаяти шанс. — Слухай, а ти можеш поміняти кран? Будь ласка, будь ласка… — сказала вона, заморгавши очима. Їй здавалося, що збоку вона виглядає мило, але хлопець почав сміятися.

— Можу. Є новий кран? — Так є. Велике спасибі! Єгор пішов за Ксюшею, але продовжував посміхатися. Ксюша пішла за краном, а хлопець на екрані ноутбука помітив дивну статтю. — Не знав, що ти таким цікавишся, — сказав він Ксюші. Вона почервоніла. — Це? Не звертай уваги. Це для загального розвитку, — сказала вона і зачинила кришку ноутбука. Ксюші сусід давно подобався, а вони тільки віталися до цих пір. Дівчина вирішила пригостити його чаєм на знак подяки. — Ти пий, мені ще довго працювати, охолоне, — сказав він. Він все лагодив, а дівчина не знала, чим себе зайняти. Вирішила подивитися, що там діється за вікном. Підійшла і почала дивитись у двір. За кілька хвилин сусід підійшов до Ксюші і шепнув їй у вухо: «Я заберу твою душу». Ксюша зляkалася і жбурнула кактус прямо йому на обличчя. Вони ще довго згадували про цей випадок і сміялися. Так, і в них було багато спільних тем для розмов.