Ми з Максом вирішили жити разом. Він знімав квартиру, я переїхала до нього. Перші пару днів пройшли спокійно. А потім в суботу, з’явилася мама Максима

ПОЛИТИКА

Ми з Максом познайомилися на вечірці спільних друзів. Симпатичний хлопець сам підійшов познайомитися. Ми розговорилися, алкоrоль трохи розв’язав язик. Потім він проводив мене до будинку, прямо біля під’їзду пристра сно поцілував, притиснувши до стіни. Його губи блукали по моїй шиї, плечах, а руки вже піднімали спідницю. Коротше кажучи, якби мій розум в цей момент не прокинувся, ми б прямо в під’їзді вчинили б непристойності. На щастя, я його зупинила. А може і жаль… але не суть. Після цього дня спілкування ми продовжили, наші відносини досить швидко розви валися.

Макс знімає квартиру в сусідньому районі, досить пристойно заробляє, зовні дуже привабливий, по першому враженню досить порядний. Але я жінка досвідчена, знаю, як мужики люблять виставляти себе краще, ніж є насправді. Я не поспішала марити про спільне життя, довго і ретельно придивлялися до кавалера. І тільки через рік погодилася спробувати пожити разом. Взяла з батьківського дому найнеобхідніше і перебралася до хлопця. Перші пару днів пройшли спокійно. А потім в суботу, ранок якої я планувала все проспати, бо дуже за тиждень втомилася на роботі, з’явилася мама Максима.

Побачивши мене в ліжку, почала істериkу, що я зобов’язана її синочка годувати сніданками, а не валятися. Весь цей час Максим стояв осторонь і спокійно на це дивився, як би погоджуючись. Я нічого не відповіла, показала мамі свого благовірного непристойний жест, вигнала їх обох зі спальні і поспала ще пару годин. Крик тривав за дверима ще хвилин двадцять. Коли прокинулася, зібрала свої нечисленні речі і повернулася до мами. Найменше в моєму житті мені не вистачає маминих синочків. Нехай йде лісом, шукає собі дурочку, яка з ним жити погодитися. Тільки в під’їздах мужик, а як маму свою приструнити – так ні.