Я помічала, що чоловік дивно поводився останнім часом. А після одного випадку посеред ночі, він вирішив розповісти мені про все

ПОЛИТИКА

За 15 років шлюбу я і подумати не могла, що мій коханий чоловік, який мені кожен день зізнавався, що дуже сильно мене любить і хоче прожити зі мною все життя, здатний на зраду. Нещодавно, повернувшись додому, чоловік здався трохи сумним, я запитала, що сталося, він як завжди відповів, що у нього проблеми на роботі.

Це повторювалося ще пару раз, і в один день, побачивши, як він о 4 годині ночі сидить на ліжку схопившись за голову, я попросила розповісти правду, адже він вже пару днів як був сам не свій. Тоді-то він мені все і розповів. Все це сталося в Швеції, коли він поїхав у відрядження. Він їздив не один, з ним була компанія його колег, серед яких була і одна дівчина — зовсім молода, яку прийняли нещодавно.

З нею у нього зав’язався роман, він сам цього і не помітив, і там у нього сталася інтрижка. І ось лише пару тижнів тому, ця дівчина зізналася, що вона була ваrітна, але перервала ваrітність, адже не хотіла наро джувати, та й її батьки були проти… Весь роман між ними закінчився, проте у мене все ще залишився якийсь осад на душі, що мій чоловік мені зра див. А що, якщо він це зробить знову?!