Після розлу чення з чоловіком, я думала, що чорна смуга в моєму житті закінчилася, але, виявилося, всі труднощі тільки починалися

ПОЛИТИКА

Найтемніший період в моєму житті стався лише рік тому, і це було розлу чення з моїм чоловіком. Він був хорошим чоловіком, ідеальним, і я дуже сильно його любила ось тільки в цьому і була проблема. Я його неймовірно сильно любила, і він мене колись теж, от тільки за два роки у нього просто випарувалися всякі почуття до мене.

Я не була проти цього, я все відмінно розуміла: серцю не накажеш, але все ж, було дуже nрикро і сумно. І ось, після цього, я вирішила почати життя спочатку, зосередитися на собі і на своєму розвитку, однак, чорна смуга в моєму житті не закінчилася. Через три роки, після розлу чення, я дізналася, що колишній чоловік з новою дружиною потрапили в ава рію, їх не ста ло, а їх двоє дочок потрапили в дитбу динок.

Для мене це було неймовірним ударом, ось тільки я не могла довго сидіти на місці, адже дітки-то залишилися без батьків… Чомусь ніхто з рідних не захотів їх взяти до себе, тому на це зважилася я. Я не приховувала того, що я не їх рідна мама, але за весь цей час, поки вони жили зі мною, я дуже сильно до них прив’язалася, як і вони до мене, так що ні про яку холодність в наших відносинах мови не йде.