Коли в мене народився син, я подумав – я тепер щасливий. Але тут мою дружину як підмінили, і вона поводилася з моєю мамою дуже поrано

ПОЛИТИКА

Коли мого тата не стало, мама залишилася сама зі мною. Родичі у нас на словах були, але насправді мати була одна; ті їй нічим не допомагали. Поки я відвідував спортивні секції, мама працювала на двох роботах, аби я нічого не потребував і не заздрив іншим дітям. Вже тоді я вирішив для себе, що нікому в житті не дозволю обра зити мою маму, адже вона замінила всіх у дитинстві: тата, родичів і навіть друзів. Час минав, я зустрів Христину. В один момент я зрозумів, що саме з Христиною я хочу провести все життя, тому повів її прямо до мами — познайомити їх, нарешті. Мама з Христиною, як мені здалося, сподобалися одна одній.

Вони стали подругами: часто ходили разом до салонів краси, ресторанів і навіть кіно. Ми з Кріс не стали відтягувати весілля, а там і справу з потомством. Незабаром дружина зробила мені сюрприз. В одному ресторані мені принесли «мою страву», але насправді мені принесли тарілку з написом: «Таточко, я скоро…». Я тоді був найщасливішим чоловіком у світі. Ось через кілька місяців народився мій син, Лев. Я був шалено щасливий, адже маленькими шматочками я збирав життя своєї мрії, проте тут все зіnсувалося моїми жінками: мама з дружиною стали одна одній вороrами номер один.

Точніше, Христина почала огризатися: вона не давала мамі спокійно грати з онуком, скаржилася на її подарунки і поводилася з мамою дуже грубо. Почувши якось як Кріс кричить на маму, щоб вона не чіпала онука, я не стримався і висловив дружині все: — Якби не було на вулиці такого морозу, — kричав я, — ти вже давно була би в рідному селі зі своєю мамою і з тим, з чим я тебе зустрів. Більше ні копійки від мене не отримаєш! Не знаю, чи зляkалася тоді дружина чи зрозуміла свою помилку, але після 3-денної обра зи на мене вона стала колишньою Христиною. Зараз у дружини з мамою чудові стосунки. Вони як раніше часто виходять разом і проводять багато часу втрьох: невістка, свекруха та мій Лев.