Син заявив, що одружуєтся. А коли ми дізналися, що його наречена мало що старша за нього, та ще й з трьома дітьми, вирішили перешкодити цьому за будь-яку ціну

ПОЛИТИКА

Нашому синові вже виповнилося 25 років, ми із чоловіком подарували йому машину. Ми досить заможна сім’я, у чоловіка свій бізнес, то він і нашого сина до своєї справи долучив. У сина у свої 25 вже є своя квартира, непоганий заробіток. І ось свого дня народження син заявляє, що збирається одружитися. Ми з початку зраділи, все ж таки вік підходящий, скоро сім’ю свою заведе. Але потім син розповів подробиці, які нас різко засму тили. Виявляється, що син збирається одружитися з Надьою, дівчина вона симпатична. Ось тільки у Наді вже є троє дітей від минулого шлюбу та їй 33 роки.

Виходить, років через 7 вона вже буде дорослою жінкою, а синові захочеться когось молодше, і сім’я розва литься. Більше того, ми дізналися історію Наді. Чоловік їй почав зра джувати, вона довго терпіла. До того моменту, поки чоловік просто до них у спальню не привів kоханку. Отоді Надя і пішла від нього. Тут виникає логічне питання, якщо вона й так знала, що чоловік невірний, то навіщо продовжувала від нього наро джувати. Ми з чоловіком вважаємо, що Надя собі не друге кохання, а спонсора для дітей знайшла. Мені здається, вона взагалі маніпулює моїм сином.

Її минулий чоловік сплачує якісь копійки, а не аліменти. А мій син досить багатий, щоб утримувати чужих трьох дітей. Тим більше, він збирається їх вси новити. Жінка, яка тричі наро дила, мені здається, більше не захоче наро джувати знову. Виходить, що син виховуватиме і утримуватиме чужих дітей. А в нас так і не з’являться рідні онуки. Не буде продовження роду, не буде кому надалі бізнес передати. Ми з чоловіком проти цієї Наді, адже син у нас такий молодий та красивий, йому потрібно відповідну дівчину знайти.