Нещодавно в торговому центрі я побачила братову дружину з незнайомим чоловіком. Оскільки відчувала, що тут щось не так, то вирішила таємно знімати їх на телефоні. Потім, побачивши ці кадри, я була в жа ху

ПОЛИТИКА

Я давно підозрювала свою невістку Тому в подружній невір ності. Але підозри одна, а впевненість та доказ інше. Днями я побачила її у ТЦ. Сиділа з якимось гарненьким чоловіком, каву пила. Я підійшла, привіталася. — Ой, Катю! Вітання. А ми тут із моїм однокурсником, Максом випадково зустрілися. Сидимо, молодість згадуємо. Приєднуйся до нас, — защебетала Томка. — Дякую, у мене справ безліч. Підійшла привітатись. Ну піду, не заважатиму вам. — сказала і пішла. Відійшла недалеко, стала так, щоб вони мене не бачили, спостерігаю і фіксую їхнє воркування на камеру. Незабаром вони вийшли і попрямували до її машини. Я за ними.

Сіли до неї у машину, поїхали. Я зафіксувала на камеру момент із посадки в машину та від’їзд. Сіла до себе у машину, поїхала за ними. Приїхали до готелю. Зайшли туди. Вийшли з неї за годину. Все це я дбайливо записувала на відео. Всім добрий мій брат. І за посади, і своя квартира, і велика зарплата. Та тільки з дружинами йому не щастить. І з першою дружиною розлу чився, бо та зра джувала його. Сильно пере живав через це. Десять років неодруженим прожив. Зневірився у порядність жінок. І ось два роки тому, коли йому вже виповнилося сорок років, привів до себе Тому. Тридцяті років. Красуню.

Тепер я маю і впевненість, і докази того, що Тома зра джує моєму братові. Але що мені робити з ними? Показати братові? А якщо він мене знена видить, як донощицю? Чи ще rірше, раптом його удар виста чить? Йому вже за сорок особливо міцним здоров’ям не відрізняється, а тут вже друга дружина — зра дниця. Вирішила поговорити з Томою сама. Покажу відео, вимагатиму, щоб припинила наставляти роги моєму братові. Зрозуміє, нікому нічого не скажу. А якщо не зрозуміє, тоді змушена буду братові все розповісти та показати.