Женя 15 років називав»батьком» чужу людину, але й гадки не мав, що мати через роки буде здатна на таке.

ПОЛИТИКА

Рідний батько Жені постійно nив. З цим нічого не можна було зробити, тому мама знайшли вихід лише у розлу ченні. Але не довго тривала мамина самота, незабаром вона зустріла Сашка і її життя круто повернулося. Мало того, що Сашко ніколи не пив, багато працював і завжди всі гроші віддавав мамі, то ще й він покохав Женю. Вони швидко порозумілися. А після того, як мама та Саша одружилися, то Женя спокійно називав його татом. Вони разом проводили багато часу, навіть більше, ніж із самою мамою Жені.

Сашко вчив нового, постійно чимось дивував, допомагав і радів. Якось прийшов додому рідний батько Жені. Він був не тверезий, почав сkандали. Але тато Сашко закрився з ним на кухні, і вони довго про щось розмовляли. Женя хотів підслухати, але не вийшло, мама сказала піти до кімнати. Тоді вона дуже злякалася, навіть тремтіла. Але під кінець розмови, тато Сашко провів рідного батька Жені, вони навіть потиснули руки.

Згодом мама стала якось холодно ставиться до тата Саші. Вона його просто так ла яла, щось постійно вимагала. Женя вже виріс, він розумів, що всі претензії мами просто безпідставні. Коли Женя перейшов до 9 класу, то мама оголосила про розлу чення. Найболючіше довелося саме Жені, адже він вважав тата Сашка рідним і найближчим, навіть ближче самої матері. Тато Сашко пішов із життя дружини, незабаром замість нього з’явився якийсь багатий дядько, але Женя з ним навіть не вітався, він сумував за татом Сашком.