Як ви думаєте скільки часу необхідно для того щоб пізнати людину

ПОЛИТИКА

Олексій завжди був дуже уважним і турботливим хлопцем. Тому через місяць після знайомства, я погодилася переїхати до нього. Уже збирала речі, як моя подруга почала: — Переїжджати, так швидко? Ти в своєму розумі? Ви толком не знаєте один одного! Казала, що один місяць — це дуже маленький термін. І запропонувала перевірити його, а потім мовляв роби що хочеш. А перевірити вона пропонувала на три найважливіші якості для чоловіка — сміливість, щедрість і як він поведе себе після пару келихів. Мені не хотілося в цьому брати участь, але після умовлянь подруги я все-таки зважилася на це. — Чудово, тоді зустрінемося на моєму дні наро дження! — сказала Катя. Коли ми прийшли, святкування було в розпалі: гості пили, веселилися, танцювали. Подруга посадила Олексія поруч з чоловіком. Звучали тости, і перед кожним тостом келих Олексія наповнювався. І вже через пару годин Олексій мені відкрився з іншого боку. Він танцював з усіма незаміжніми подругами Каті, навіть не звертаючи уваги на мене. Його абсолютно не бентежило моя присутність. А одну з дівчат він навіть намагався проводити додому, але чоловік Каті вчасно його зупинив.

У цей момент мені хотілося тільки втекти. — Він виявився звичайним бабієм! — пла кала я на кухні у Каті. — Всього кілька чарок — і мене як немає! Оля намагалася мене заспокоїти. Казала, що це всього лише перша наша перевірка. І що можливо далі він зможе реабілітуватися. Але мені і першої перевірки вистачило. Думала відвезу його додому і на цьому все. У мене з голови не виходило його поведінку. Я не могла зрозуміти, як же в одній людині можуть уживатися дві, абсолютно різні особистості. Або він так добре вміє прикидатися. А може просто алк ого ль на нього так впливає. Вранці мені подзвонив Олексій і давай виправдовуватися. — Голова тріщить. Я нічого не пам’ятаю, що було вчора. Прости якщо щось не так. — Дуже зручна позиція: нічого не пам’ятаю — значить, нічого не було. Не хочу з тобою розмовляти. — Оль, давай не по телефону з’ясовувати стосунки, я приїду, і ми про все спокійно поговоримо. І чесно кажучи, мені потрібна твоя допомога. Хочу зробити приємне одному дуже дорогому мені людині, будь ласка, допоможи мені. Я приїду і заберу тебе через дві години.

Я вирішила, що піду і розставлю всі крапки над і. Приїхав Олексій і ми поїхали в ювелірного магазину. Я дуже здивувалася. Коли ми під’їхали до магазину, моє серце шалено калатало в грудях: «Він хоче зробити мені подарунок? Вибачитися за вчорашнє? Ось зараз і перевірю його на щедрість: виберу самі дороге кільце, яке тільки зможу. Нехай розплачується за мою безсонну ніч ». Я довго вибирала. І через години дві все-таки зупинила свій вибір на одному витонченому колечку з діамантом, і ми пішли до каси. Він попросив упакувати кільце в оксамитову коробочку, а потім дістав гаманець: — Ой, здається я забув свою карту будинку? Не могла б ти позичити мені грошей. -Могла б Напевно — я машинально дістала гаманець. — Оля, дорога, дякую тобі велике! Мама буде в захваті! — Чия мама? — Моя, звичайно! У неї через місяць день наро дження. Дякую за гроші і, що допомогла з вибором подарунка. Я тобі все обов’язково поверну. Сказати, що я була в шо ці, це нічого не сказати. Я відмовилася з ним їхати і поїхала на метро. Напе вно, Катя дійсно була права і місяць відносин — це дуже маленький термін для того, щоб пізнати людину.

Я була дуже засмучена. А подруга не знайшла нічого кращого, ніж запропонувати закінчити нашу перевірку останнім випробуванням. Навіщо мені третя перевірка? Все ж і так ясно. Але чомусь включила музику і зателефонувала Олексію. — Льоша, будь ласка, допоможи! У мене про блеми: ми з Катею в клубі і до мене пристають. Будь ласка, приїжджай. -Мила, я не можу. У мене зламалася машина і я застряг в якийсь глушині. Ось сиджу, чекаю підмогу. Я кинула трубку і вибігла з будинку. І тут у дворі побачила Олексія- Що ти тут робиш? — закричала я. — Ти не пройшов ні одну з перевірок! Олексій обняв мене і сказав: «А ти пройшла всі». Виявилося, що на дні наро дження Каті, її чоловік про все йому розповів, і він вирішив обіграти мене. Назвав мене найкращою. Він оцінив, що я не кинула його одного п’ян ого в гостях. Проявила чудеса терпіння в магазині і полетіла до нього на допомогу, коли дізналася, що він в біді. Потім дістав ту саму оксамитову коробочку з кільцем і сказав: «Одягни колечко, воно тобі дуже йде!»