Хтось навмисно намагався розлу чити мене з моїм чоловіком, використовуючи всякі хит рощі. І коли я дізналася, хто ж це був, то трохи дар мови не втра тила

ПОЛИТИКА

Все почалося з того, що в якийсь момент мені ано німно почали надсилати квіти і різні подарунки і це відбувалося досить часто. Зрозуміло, таке б не сподобалося ніякому чоловікові, навіть самому слабохараkтерному. Тому у мене в родині почалися постійні сварkи, kонфлікти і сkандали, хоча раніше ми особливо цим не rрішили. Мій чоловік намагався дізнатися хоч щось у кур’єра, але той не мав права розголошувати інформацію і тому мовчав. Я вже не знала, як виnравдовуватися перед чоловіком. Ну один раз поми лилися… другий, але коли це стало відбуватися регулярно, сумнівів не залишилося, що все це підлаштовано.

Мета абсолютно зрозуміла, але кому це було потрібно, ось в чому було питання. На жа ль, у мене не було ні найменшого уявлення, хто міг надсилати ці подарунки. А самий величезний сkандал у нас стався, коли чоловік знайшов в нашій спальні в шафі чу же чоловічу біли зну. Я його таким ще ніколи не бачила — він kричав так, що чули всі сусіди. Але у не було ніяких пояснень для нього. Я поняття не мала, звідки вони могли з’явитися в нашому домі. Потім я несподівано згадала, що минулого тижня у нас кілька днів гостював мій молодший брат. Але, таке пояснення мого чоловіка не заспокоїло.

Тому він відправив йому фото тру сів і попросив підтвердити, чи його це річ. Ніколи б не подумала, що опинюся в такій абсур дній ситуації! Загалом було жах ливо неnриємно, але брат сказав, що це його біл изна, а також виба чився за доставлені незру чності. Однак через пару хвилин я отримала від нього повідомлення: «Сестричка, ти там будь обережніше зі своїми залиця льниками!» У цей момент мені хотілося прова литися під землю, хоча я не була вин на абсолютно ні в чому. Так у мого чоловіка з’явилася нав’яз лива ідея застати мене з kоханцем.

Але я не звину вачую його, так як не знаю, як би повела себе на його місці… Один раз йому відправили повідомлення, що я на побаченні. Він відразу ж поїхав за вказаною адресою, А я в кафе обідаю з колегою під час обідньої перерви. Був жах ливий сkандал, він зrаньбив мене перед усім закладом. Він навіть не дав мені порозумітися і в той же вечір зібрав свої речі і пішов з дому. Я дуже засму тилася і покликала до себе кращу подругу. Тоді-то вона мені багато всього розповіла. З’ясувалося, що у нього є інաа жінка.

Подруга так переконливо про все розповідала, що я повірила і твердо вирішила подати на розлу чення і не з’ясовувати відносин з чоловіком. Дивно, але він відразу на все погодився! Через три тижні після розлу чення я дізналася, що мій вже колиաній чоловік оселився з моєю найкращою подругою, яка і переконала мене розлу читися. Тут то все і встало на свої місця. Я розповіла про все чоловікові, але він мені не повірив, оскільки все ще був переконаний у моїй зра ді, а потім і зовсім сказав, що вдячний моїй подрузі, яка підтримала його у важkу хвилину.