Вони здавалися ідеальною парою до тих пір, поки не одружилися, а відразу ж після весілля почалася чорна смуrа їхнього життя

ПОЛИТИКА

Історія Вані і Авдотьї не залишила в їхньому маленькому містечку байдужих людей. Вони просто рвалися на великі екрани своїм життям. Познайомилися Ваня з Авдотьєю в роки навчання в університеті. Вони вчилися в різних групах, але на одній спеціальності і бачилися, Звісно, часто.

Коли вони вирішили одружитися, обидва вже знали один одного, знали вразливі місця один одного, знали, як підняти настрій і як його зіnсувати. Нічого, здавалося, не віщувало бі ди, але на жаль і ах. Після весілля щось пішло не так. Спочатку у пари наро дився хво рий син, потім Ваню зві льнили з роботи…

Сім’я переїхала до столиці в пошуках життя легше, але легше не ставало, скоріше, навпаки: кожен новий день приносив з собою нові nроблеми. З народженням другої дитини Ваня став не встигати, Авдотья спробувала влаштуватися на роботу-все не виходило якось.

Мати Авдотьї спилася, чоловік був безробітним, а сама вона не знаходила собі роботу без досвіду. Остання надія на сімейне життя мрії Авдотьї випарувалася, коли вона усвідомила, що чоловік в ній більше не потребує. Він прямо про це дружині заявив. Так і сказав: — Ти-мати моїх дітей, не більше. Ні про які почуття між нами мови не йде.