Знайшовши заховані чоловіком подарунки, я зрозуміла: заощаджує він тільки на мені, а для своєї рідні нічого не աкодує

ПОЛИТИКА

На початку грудня я вирішила вдома зробити генеральне прибирання – і тепер ми з чоловіком на межі розлу чення. Ми вже 2 роки разом. Звичайно, хотілося, щоб вся увага та всі подарунки від чоловіка діставалися тільки мені. Але я розуміла, що це неможливо, адже він має маму та сестру. Минулого року ми оновили кухонний гарнітур: це був подарунок від чоловіка мені на Новий рік. Того Нового року золовка отримала новий телефон, а свекруха — сережки з камінчиками. Все це коштувало пристойно, але я спокійно ставилася до цього: не останні rроші були витрачені на подарунки, та й люди не чужі.

Але потім протягом року я порівнювала, що чоловік дарував мені, а що мамі із сестрою. І виходила не надто гарна картина. Мені на день народження сковорідку та скромний букетик, а мамі – величезний букет та недешевий годинник. Сестрі тоді просто грошей подарував, але мені так і не зізнався скільки. Говорить, що тисячу rривень, але я не вірю. І ось так на всі свята – мамі та сестрі він старанно вибирає подарунки, а мені за принципом «і так зійде». Тут навіть питання не в ціні подарунка, як у відношенні. Потім чоловік визнав, що він все-таки був трохи неправий, і пообіцяв, що надалі я не почуватимуся обділеною.

Я йому повірила. З початку осені у нашій сім’ї включився режим економії. Чоловік заявив, що у нього на роботі зараз усім скасували премії, тож на якісь розкоші на Новий рік я можу не розраховувати. Я взагалі запропонувала чоловікові обійтися без подарунків, але він сказав, що зовсім без них теж не річ: свято все-таки. Тим більше, що про подарунки він подбав заздалегідь. Минулого тижня я вирішила провести генеральне прибирання, щоб не бігати останніми вихідними, нічого не встигаючи. Все витягувалося з комори, шаф, з-під ліжок. В одному із таких затишних місць і знайшла приховані чоловіком подарунки.

Завдяки листівкам у пакетах було неважко здогадатися, що й кому було призначено. Отже, я мала отримати туалетну воду. Свекрухи були приготовлені золоті сережки, а золовці – ноутбук. Очевидно, економія поширювалася виключно на мене. Я від чоловіка приховувати цього не стала. У того ока забігали, сам зрозумів, що трохи нерівноцінні подарунки приготував. Почав щось пояснювати, але вже було зрозуміло. І як у нас пріоритети розставлені і яке місце в його житті я займаю. Тому чоловік зібрав дрібнички і пішов жити до мами. Мама і сестра – це, звичайно, добре, але ж я дружина.