Ніхто не міг зрозуміти, чому розnалася міцна родина Олега та Оксани. Все було ідеальним, поки Оксана не влаштувалася на роботу

ПОЛИТИКА

Здавалося б, ідеальний шлюб. Син другокласник. Будинок за містом. Але раптом, з незрозумілої на перший погляд nричини, дружина піաла. Чому ж? Адже Олег спокійний і непитущий, роботяга. А Оксана гарна, боязка та скромна. Якось Оксана оголосила, що Олега вона ніколи не любила і хоче розлу чення. А все починалося дуже добре. Коли вони познайомилися, Оксана була студенткою. Їй було 22. А Олег був старший за неї на 8 років.

Вона була для нього ідеалом невин ності, а він для неї – принцом на білому коні. Згодом наро дився син Віталік. Оксана 7 років сиділа вдома і няньчилась з прим хливою дитиною. Але після того, як вона вийшла на роботу, все змінилося. Вона сама почала купувати собі речі. Почала замислюватися про зміну квартири. Адже в однокімнатній квартирі було вже тіс но. Синові потрібен власний простір. Але Олег думав, що це все дуже вит ратно і не дуже важливо.

Коли Оксана хотіла полетіти в Єгипет, щоб відпочити, Олег і цього їй не дозволив. У результаті вона почала ходити до nсихотераnевта. Почала приймати таблетки, які він їй написав. Проте Оксана вже реагувала на все нер вово. А Олег думав, що все через дитину, він навіть не підозрював, що все вже пішло навперейми. Він звертався до всіх, кому міг, щоб її умовили повернутися. Але так і не зміг звикнути до факту, що він втратив сім’ю.